پایگاه اطلاع رسانی فانوس | معاون

آخرین اخبار کلیدواژه معاون (۱۹۴)

۹۶/۳/۵
واکنش تند معاون نخست‌‌وزیر روسیه به جوسازی رسانه‌های انگلیسی

ویتالی موتکو جوسازی رسانه‌های انگلیسی در خصوص نقض حقوق کارگران ورزشگاه‌های در حال ساخت جام‌جهانی ۲۰۱۸ را غیر واقعی و هدفمند خواند.

۹۶/۳/۴
قائم مقام قالی‌باف از کشور خارج شد

محمدمهدی تندگویان،عضو شورای شهر تهران در باره کناره گیری شریفی قائم مقام شهردار تهران با روزنامه وقایع اتفاقیه گفت وگو کرد.

۹۶/۳/۲
نرخ طلاق در کشور کاهش یافت/۴۲۰ هزار پرونده به دوایر و مراکز مشاوره ارجاع شد

معاون اجتماعی نیروی انتظامی با اشاره به استانداردسازی رفتار پلیس در جامعه گفت: با راه‌اندازی مراکز مشاوره اجتماعی نرخ طلاق در کشور کاهش یافت.

۹۶/۳/۱
معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت خارجه:ایران و ترکیه دو کشور بزرگ و مهم منطقه هستند

ابراهیم رحیم پور گفت: ایران و ترکیه دو کشور بزرگ و مهم منطقه هستند و همکاری دو جانبه و منطقه ای این دو کشور می تواند به رشد و توسعه مناسبات دو جانبه و همچنین به حل مسائل منطقه ای کمک کند.

۹۶/۲/۳۱
همراهی نیروی انتظامی در تجمعات شب گذشته تهران

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: تمامی نیروهای انتظامی و امنیتی به عنوان خادمان مردم تلاش می کنند تا شیرینی این انتخابات شکوهمند در کام آحاد ملت باقی بماند.

۹۶/۲/۳۰
گل کاشتید!

معاون اول رییس جمهوری در پیامی توییتری از حضور یکپارچه ملت ایران در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با لحنی صمیمی تشکر و قدردانی کرد.

۹۶/۲/۲۹
تهرانی ها هرجا باشند رای می‌دهند/ هزار و 576 شعبه ثابت و سیار برای ثبت نام و اخذ رای شهروندان تهرانی

فرماندار حوزه انتخابیه و رییس هیات اجرایی شهرستان تهران طی سخنانی در دقایق اولیه ی آغاز ثبت نام و اخذ رای از شهروندان تهرانی به آنان توصیه کرد که حضور در پای صندوق های رای را به ساعات پایانی موکول نکنند.

۹۶/۲/۲۷
جهانگیری:دولت یازدهم رابطه خوبی با مرجعیت و روحانیت داشته است

معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت تدبیر و امید رابطه خوبی با مرجعیت و روحانیت داشته است و بیشتر هفته‌ها وزرا برای استفاده از رهنمودهای مراجع به قم سفر می‌کردند.

۹۶/۲/۲۶
با اجرای سند یونسکو اهداف غرب در ایران عملیاتی می شود/ نفوذ آموزشی در قالب 2030

معاون سابق شورای فرهنگی زنان با انتقاد از همسو نبودن ارزش های سند 2030 با ارزش های دینی کشور گفت: سند همگانی 2030 علاوه بر تعهدات جدید برای کشور های امضا کننده زیر نظر هیات های نظارت قرار دارند و اجرای تعهدات آن الزام آور است.

۹۶/۲/۲۵
مشارکت۵۰ درصدی صندوق رفاه دانشجویی برای تجهیز خوابگاه‌ها

معاون وزیر علوم گفت: در طرح حذف خوابگاه‌های رتبه ۴ اعتباری از سوی صندوق رفاه پیش‌بینی شده است که با کمک خود دانشگاه‌ها و صندوق رفاه، اقدامات لازم جهت تعمیر و تجهیز خوابگاه‌ها در تابستان انجام می‌پذیرد.

۹۶/۲/۲۵
سازمان تأمین اجتماعی ٦٠درصد داروی کشور را تولید می کند

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی، گفت: سازمان تأمین اجتماعی حدود ٦٠درصد داروی کشور را تولید می کند، این سازمان اولین خریدار درمان و دومین تولید کننده درمان در کشور است.

۹۶/۲/۲۵
تهران فقط برای افراد بالغ سالم شاخته شده است و نه برای معلولین

اولین معاون فرماندار زن از ضعف مدیریت ساخت و ساز شهر تهران برای معلولین گفت.

۹۶/۲/۲۴
برخی به قوه‌قضاییه گفتند اگر فلانی را احضار کنید، اعلان جنگ می‌کنیم

معاون اول قوه‌قضائیه با اشاره به عزم و اراده دستگاه قضایی برای مبارزه با فساد گفت: کسانی گفتند اگر فلان کس را قبل از انتخابات احضار کنید، ما اعلان جنگ می‌کنیم؛ ولی ما تسلیم نشدیم‎.

۹۶/۲/۲۴
توصیه مهم انتخاباتی معاون سیاسی وزیر کشور

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تمامی فرمانداران و بخشداران در مورد عکس رئیس دولت اصلاحات بر اساس تدبیر دادستانی عمل کنند.

۹۶/۲/۲۳
تشکیل جلسه معاون امور انتخاباتی شورای نگهبان با نمایندگان ستادهای انتخاباتی

سخنگوی شورای نگهبان از تشکیل جلسه با معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان با نمایندگان ستادهای انتخاباتی داوطلبان ریاست‌جمهوری خبر داد.

۹۶/۲/۲۲
بیانیه بسیج دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی/ سو استفاده انتخاباتی از فضای علمی دانشگاه با منطق آزادی بیان

بسیج دانشجویی استفاده ابزاری از فضاهای تخصصی و علمی در جهت اغراض نادرست سیاسی را به شدت محکوم می نماید و از خداوند برای مدیران، مسئولین و سردمداران دولت تدبیر و امید طلب مغفرت و بخشایش می کند که اینچنین از امکاناتی که نظام به واسطه مسئولیت در اختیارشان قرار می دهد سوء استفاده می نمایند.

۹۶/۲/۲۰
احتمال 90 درصد انصراف می‌دهم

معاون اول رئیس جمهوری ایران و نامزد انتخابات ریاست جمهوری به فرانس پرس گفت: ایرانیان به رغم ایجاد جو تنش آلود توسط دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، به گشایش فضا و بازشدن درها بر روی جهان، رای خواهند داد.

۹۶/۲/۲۰
67 میلیون ایرانی پرونده الکترونیک سلامت دارند

معاون بهداشت با اشاره به اینکه اعتبارات حوزه بهداشت روستایی در سال 92 مبلغ 300 میلیارد تومان بوده است، گفت: در حال حاضراین اعتبارات به ۲ هزار و 400 میلیارد تومان رسیده است که این عدد نشان دهنده افزایش هشت برابری اعتبارات حوزه روستایی است.

۹۶/۲/۲۰
حوزه سلامت باید از فضای سیاسی دور بماند

معاون برنامه ریزی،‌ هماهنگی،‌ حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت گفت: سلامت بعنوان یکی از اولویت های اساسی کشور باید از فضای سیاسی به دور بماند و خدمت در این بستر ارزشمند بوده و نزد خداوند پاداش عظیم دارد.

۹۶/۲/۲۰
جایگزینی کدملی با دفترچه‌های بیمه تا یک ماه دیگر

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به ایجاد ۶۶ میلیون پرونده الکترونیک سلامت، از حذف دفترچه‌های بیمه در راستای توسعه دولت الکترونیک تا یک ماه آینده خبر داد.

۹۶/۲/۱۹
معاون وزیر اقتصاد: برجام ارتباط صادرات ایران را به ۴۰کشور دنیا احیا کرد

معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه برجام توانست با کاهش ایران هراسی زمینه حضور سرمایه گذاران خارجی را در کشور فراهم کند، گفت: برجام ارتباط صادرات ایران را به ۴۰کشور دنیا احیا کرد.

۹۶/۲/۱۹
توضیحات آموزش‌وپرورش در خصوص شرکت خانوادگی وزیر

معاون حقوقی وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال ۹۳ وزیر آموزش‌وپرورش شرکت خانوادگی «آمیتیس طراوت کودکی» را تاسیس می‌کند، مطابق اصل ۱۴۱ قانون اساسی و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل، این امر جواز داشته و کاملا مجاز است.

۹۶/۲/۱۹
ادامه آواربرداری از تونل شماره یک معدن آزادشهر

معاون مدیرکل بحران استانداری گلستان می‌گوید هم اکنون امدادگران در حال خاک برداری از تونل شماره ۱ معدن زمستان یورت هستند چرا که حسب قرائن هنوز یک نفر از کارگران حادثه دیده در زیر آوار باقیمانده است.

۹۶/۲/۱۹
تکرار ادعاهای واهی واشنگتن علیه ایران از زبان معاون دستیار ترامپ

معاون دستیار رییس جمهور آمریکا مدعی شد: اقدامات ایران تهدیدی علیه ثبات خاورمیانه است.

۹۶/۲/۱۸
کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه دستور فیلتر کردن «سامانه ملی کار» را داده است

دادستان کل کشور گفت: بر اساس تصمیم اکثریت اعضای حاضر در جلسه بر خط کارگروه تعیین مصادق محتوای مجرمانه، دستور فیلتر ومسدود سازی این سایت صادر شده است.

بیشتر در حال بارگذاری...