پایگاه اطلاع رسانی فانوس | محسن رضایی

آخرین اخبار کلیدواژه محسن رضایی (۱۲۵)

۹۶/۲/۱
ترامپ برای فرار از کره شمالی به یاد ایران افتاد!+عکس

محسن رضایی در توئیت جدید خود از فرار ترامپ گفت.

۹۶/۱/۲۷
رکورددار کاندیداتوری ریاست جمهوری کیست؟

رکورددار را هنگامی می توانیم بشناسیم که نتیجه انتخابات را در نظر نگیریم. چرا که با احتساب موفقیت (در دو دوره) همچنان هاشمی رفسنجانی رکورددار است اما بی احتساب موفقیت قضیه تفاوت دارد.

۹۶/۱/۲۴
انتقاد رضایی از نحوه پوشش خبری کاندیداهای ناشناخته

سرویس سیاسی- محسن رضایی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: این که روز اول ثبت نام در انتخابات، فردی با دعوی خدایی و روز دوم، شخصی با ادعای پیامبری ثبت نام کند؛ دیگری بچه اش را برای ثبت نام بیاورد و از عده ای روانپریش، فیلم و عکس تهیه و در رسانه های داخلی و خارجی به عنوان نامزدهای انتخابات منتشر شود، هم توهین به مردم و هم تمسخر مردمسالاری است.

۹۶/۱/۲۲
پیام «محسن رضایی» به نامزدهای جبهه انقلاب اسلامی/ باید خرمشهرهای دیگر از محاصره فقر و ناکارآمدی آزاد شود

محسن رضایی به نامزدهای جبهه انقلاب اسلامی پیامی صادر و تاکید کرد: کشور بدون کارآمدی جمعی و انقلابی، از دایره تنگ مشکلات اقتصادی، تحریم‌ها و کارشکنی‌های دشمنان و رقبا بیرون نخواهد آمد.

۹۶/۱/۲۰
تذکر محسن رضایی به رئیس سازمان صدا و سیما

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه ای خطاب به رئیس سازمان صداو سیما ، از وی خواست از پخش تصویرش به عنوان یکی از نامزدهای انتخابات آتی ریاست جمهوری در شبکه های صدا و سیما خودداری شود.

۹۶/۱/۱۹
بیانیه محسن رضایی درباره دلیل عدم حضورش در مجمع عمومی جمنا

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد که قصدی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری ندارد.

۹۶/۱/۱۹
پشت پرده «جمنا» از آوردن رئیسی

حسن بیادی، نایب‌رئیس دوره دوم و سوم شورای شهر تهران پشت پرده «جمنا» برای معرفی حجت الاسلام رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری را افشا کرد.

۹۶/۱/۱۷
محسن رضایی از منطقه ‌زلزله‌زده سفید‌سنگ خراسان رضوی بازدید کرد

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بازدید و نظارت بر کیفیت خدمات رسانی به زلزله زدگان به سفید سنگ خراسان رضوی سفر کرد.

۹۶/۱/۱۷
محسن رضایی: ادامه دولت روحانی، ایران را به سودان دوم تبدیل خواهد کرد+ فیلم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ادامه دولت روحانی، ایران را به سودان دوم تبدیل خواهد کرد.

۹۶/۱/۱۷
«محسن رضایی» کاندیدای انتخابات نمی‌شود

نماینده محسن رضایی گفت: آقای رضایی گفته از اینکه از بنده برای کاندیداتوری دعوت کردید، تشکر می‌کنم، اما تصمیمی در این زمینه ندارم.

۹۶/۱/۱۶
ارزش یارانه ۴۵ هزار تومانی ۱۰ هزار تومان است+عکس

دبیر مجمع تشخیص مصلحت در توئیتی مقدار یارانه‌ها را غیرواقعی عنوان کرد.

۹۶/۱/۱۴
واکنش محسن رضایی به اظهارات فرمانده آمریکایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به اظهارنظر فرمانده مرکزی نیروهای آمریکایی عنوان کرد: بدانید ایران، عراق یا افغانستان نیست و هرنوع ماجراجویی پشیمانی برای شما خواهد داشت.

۹۶/۱/۱۳
مشاور احمدی نژاد: «محسن رضایی» تحت تاثیر القائات شیطانی است!

یک هفته پس از سخنرانی محمود احمدی‌نژاد در اهواز که همچنان با حاشیه‌ همراه است، علی اکبر جوانفکر، مشاور وی، به انتقاد محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، از رییس‌جمهوری سابق ایران واکنش نشان داد و اظهارات او را ناشی از «القائات شیطانی رسانه‎های معاند» خواند.

۹۶/۱/۱۳
توصیه انتخاباتی محسن رضایی به مردم/ لجاجت نکنید؛ از ماست که بر ماست

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: صاحب جمهوری اسلامی بعد از خدا مردمند. پس حاکمان، مزدبگیران مردم و کارگران و خادمان مردمند که باید کار پاکیزه و تمیز انجام دهند. خیانت نکنند و دزدی از اموال مردم صورت نگیرد.

۹۶/۱/۹
امیدوارم فردی که حرف‎هایی در خوزستان زده، اظهاراتش را تکذیب کند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فردی به خوزستان، مشهد شهدای ایران آمده است و یک حرف‏ هایی زده که امیدوارم هرچه زودتر حرف‎هایش را تکذیب و اصلاح کند.

۹۶/۱/۷
دلیل رد ماده ۳۸ در مجمع تشخیص مصلحت نظام

معاون حقوقی رئیس جمهور با اشاره به دلایل رد ماده ۳۸ قانون برنامه ششم در مجمع تشخیص، گفت: ان شاءالله سال جاری لایجه جامع مدیریت خدمات در دولت تکمیل خواهد شد.

۹۵/۱۲/۲۹
تازه ترین اظهار نظر محسن رضایی درباره انتخابات

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیام هایی توئیتری، نظرات خود را درباره کاندیدای جبهه مردمی نیروی انقلاب برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

۹۵/۱۲/۲۸
آخرین اظهارات انتخاباتی محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیام هایی توئیتری، نظرات خود درباره کاندیدای جبهه مردمی نیروی انقلاب برای انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.

۹۵/۱۲/۲۲
احکام اعضای جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام سال آینده صادر می شود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام شایعات درباره ریاست آینده این مجمع را تکذیب کرد و گفت: احکام اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به طور عرف اسفندماه از سوی رهبر معظم انقلاب صادر می شد اما صدور احکام برای این دوره از فعالیت مجمع در سال آینده خواهد بود.

۹۵/۱۲/۱۸
نامه محسن رضایی به حسن روحانی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به رئیس‌جمهور کشورمان نامه نوشت.

۹۵/۱۲/۱۷
جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد

کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکیل شد.

۹۵/۱۲/۱۶
"زمان دادن به آمریکا" بزرگترین اشتباه سیاسی دولتمردان است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمان دادن به آمریکایی‌ها بزرگترین اشتباه سیاسی دولتمردان است چرا که هدف آنها توقف ایران است که هیچ‌گاه به این هدف دست نخواهند یافت.

۹۵/۱۲/۱۵
اقدامات تاکتیکی پاسخگوی مشکل اقتصادی کشور نیست

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کشور ما در وضعیتی قرار دارد که به کمک راهبردی نیازمند است زیرا دیگر با اقدامات تاکتیکی نمی توان مشکلات را حل کرد.

۹۵/۱۲/۱۳
دولت و مجلس باید مشکلات بازار، معیشت و اقتصاد مردم را حل کنند

رضایی عنوان کرد: ما در مجمع تشخیص مصلحت نظام وظیفه مشورت به رهبری را در تدوین سیاست های معیشتی و اقتصادی به عهده داشتیم. این سیاست ها را تدوین و پس از تصویب رهبرانقلاب به دولت و مجلسی که شما انتخاب کرده اید، ابلاغ کرده ایم.

۹۵/۱۲/۱۱
توصیه محسن رضایی به ترامپ!

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی در اینستاگرامش ترامپ را نصیحت کرد.

بیشتر در حال بارگذاری...