پایگاه اطلاع رسانی فانوس | اصلاح طلب

آخرین اخبار کلیدواژه اصلاح طلب (۱۴۵)

۹۶/۲/۶
سوء‌استفاده کاندیدای پوششی از امکانات نامزدی ریاست جمهوری/ عملکرد روحانی بهترین مبنا برای انتخاب مجدد توسط مردم

استراتژی اصلاح طلبان برای معرفی نامزد پوششی در کنار حسن روحانی این شائبه را به وجود آورده است که این جریان سیاسی در کشور به دنبال سهم خواهی از رئیس جمهور است.

۹۶/۲/۵
شعار اصلاح طلبان برای انتخابات مشحص شد

حسن رباطی در سمینار آموزشی توجیحی مدیران ستادهای انتخاباتی ائتلاف اصلاح طلبان در مناطق ٢٢ گانه شهر تهران گفت: شعار اصلاح طلبان برای این دوره 21+1 است.

۹۶/۲/۴
هادی ساعی: اصلاح‌طلبان امضایم را دزدیدند

هادی ساعی گفت: بنده امضای خود را در خصوص مرخصی شهردار تهران از نامه‌ای که به وزیر کشور نوشته شده بود پس گرفته بودم ولی متأسفانه اعضای اصلاح‌طلب شورا بداخلاقی سیاسی کردند و این کار آنها یک نوع دزدی محسوب می‌شود.

۹۶/۲/۲
رئیس جمهور موافق پخش زنده مناظره‌هاست اما ...

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه ستاد تبلیغات انتخابات دولتی نیست که آقایان در اعتراض به تصمیم عدم پخش مناظره‎های زنده، به دولت حمله می‎کنند؛ گفت: برخی نامزدها خود را برای تخریب دولت در مناظره‎ها آماده کرده‎اند.

۹۶/۲/۲
جهانگیری به نفع روحانی کناره گیری خواهد کرد

جهانگیری قطعا به نفع آقای روحانی کنار خواهد رفت، زیرا با توجه به اینکه در ساعات پایانی ثبت نام‌ها برای انتخابات ریاست‌جمهوری در مورد حضور جهانگیری به عنوان کاندیدای پوششی تصمیم گرفته شد، قاعدتا رویکرد و نیت حمایتی جهانگیری، افزایش رای روحانی را به دنبال دارد

۹۶/۲/۲
احتمال انصراف رییسی از انتخابات وجود دارد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است که احتمال انصراف رییسی از انتخابات وجود دارد.

۹۶/۱/۳۰
محمد‌هاشمی به نفع روحانی کنار خواهد رفت/ یک درصد هم احتمال ندارد رئیسی به نفع قالیباف کنار برود

محمد اشرفی اصفهانی معتقد است محمد‌هاشمی به نفع روحانی کنار خواهد رفت اما در عین حال یک درصد هم احتمال ندارد رئیسی به نفع قالیباف کنار برود.

۹۶/۱/۳۰
احتمالا قالیباف رقیب اصلی روحانی است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید احتمالا قالیباف رقیب اصلی روحانی است.

۹۶/۱/۳۰
شناسایی سه جریان انتخاباتی: واقع‌گرایى، عوام‌گرایى و تخیل‌گرایى

جریان‌هاى انتخاباتى معمولا در سه گروه واقع‌گرایى، تخیل‌گرایى و عوام‌گرایی قابل شناسایى هستند. تصمیم صحیح مردم در انتخابات بدون شناخت این سه جریان، تقریبا غیرممکن است.

۹۶/۱/۲۹
جزئیات مذاکره اصلاح‌طلبان با روحانی

محمدجواد حق‌شناس، فعال سیاسی اصلاح طلب جزئیاتی از دیدار و مذاکره اخیر اصلاح طلبان با روحانی برای معرفی جهانگیری به عنوان کاندیدای پوششی مطرح کرد.

۹۶/۱/۲۹
رمزگشایی از نقشه انتخاباتی اصولگرایان/ برنامه و نگاه اصولگرایان به انتخابات 98 مجلس و ریاست جمهوری 1400 است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید برنامه و نگاه اصولگرایان به انتخابات 98 مجلس و ریاست جمهوری 1400 است

۹۶/۱/۲۸
اختلاف بالای آرای روحانی و نامزدهای ریاست جمهوری/ آرزو می‌کنیم که اصولگرایان هر چه زودتر به انسجام برسند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از رای بالای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری بر اساس آخرین نظرسنجی ها خبر داد و در عین حال آرزو کرد که اصولگرایان نیز هر چه زودتر بر سر انتخاب نامزد واحد به نتیجه برسند.

۹۶/۱/۲۷
شنیده‌ها از هشدار «ناطق» به «جهانگیری»

سرویس سیاسی- در محافل سیاسی اصلاح طلب و حامی دولت همواره صحبت از معرفی کاندیداهای در سایه بوده است.

۹۶/۱/۲۷
چرا شورای عالی اصلاح طلبان جهانگیری را «کاندیدای احتیاطی» دانست؟

سرویس سیاسی- دو فعال سیاسی اصلاح طلب از آخرین تصمیمات شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان درباره انتخاب کاندیدای نهایی اصلاح طلبان و چگونگی معرفی کاندیدای پوششی ائتلاف اصلاح طلبان - اعتدالگرایان برای انتخابات پیش رو گفتند و بر معرفی «حسن روحانی» به عنوان کاندیدای نهایی این ائتلاف در صورتی که اتفاق غیر قابل پیش بینی رخ ندهد، تاکید کردند.

۹۶/۱/۲۷
کرباسچی: برنامه جهانگیری کمک به روحانی است

آخرین دقایق باقیمانده تا موعد قانونی پایان انتخابات اسحاق جهانگیری، معاون اول روحانی نیز نام خود را در میان کاندیداهای انتخابات ثبت کرد. از ماه‌ها قبل موضوع ثبت‌نام کاندیدای اصلاح‌طلبی در کنار حسن روحانی مطرح بود.

۹۶/۱/۲۷
از رکوردهای روحانی تا کاسبان ترامپ!

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر انتخابات دوازدهم تقابل دو دیدگاه، رکوردهای روحانی!، کاسبان ترامپ، تغییر محاسبات دشمن با جلوه‌گری اقتدار، روحانی و پایگاه رای اصلاح طلبان، پازل انتخابات ٩٦، ثبت نام در انتخابات ریاست‌جمهوری و ٤ گروه و رونمایی از گفتمان انتخاباتی روحانی اختصاص دارد.

۹۶/۱/۲۴
دکه گردی فانوس/ از غروب زودرس احمدی‌نژاد تا چالش اردوگاه اصولگرایان

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر ثبت نام احمدی نژاد چالش اردوگاه اصولگرایان، اصلح «صبر» است، ثبت‌نام غیرمنتظره و شوخی با انتخابات، معضل تکراری در ثبت‌نام انتخابات، آمار در برابر مردم، غروب زودرس احمدی‌نژاد، نان اپوزیسیونی با خورشت قدرت و خطای راهبردی امریکا و امکان‌پذیری تعمیم آن اختصاص دارد.

۹۶/۱/۲۳
لیلاز: از سه قطبی رئیسی، روحانی واحمدی‌نژاد استقبال می‌کنیم

لیلاز تاکید کرد که مخاطب رییس جمهور سابق، اصلاح‌طلبان نیستند بلکه مخاطب او مقامات ارشد نظام است. وی احتمالا تبدیل به بوریس یلتسین ایران می‌شود.

۹۶/۱/۲۳
رئیسی برنامه‌ای برای اداره‌ کشور ندارد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید آیت الله رئیسی، علیرغم اعلام نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری، برنامه‌ای برای اداره‌ کشور ندارد.

۹۶/۱/۲۳
روحانی در مناظرات انتخاباتی بی‌پرده با مردم سخن بگوید

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب می گوید روحانی در مناظرات انتخاباتی بی‌پرده با مردم سخن بگوید.

۹۶/۱/۲۲
«شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب» تشکیل شد

جمعی از احزاب اصلاح‌طلب جبهه‌ای تحت عنوان شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب را تشکیل دادند.

۹۶/۱/۲۲
افشاگری نماینده اصلاح طلب مجلس از پرداخت حقوق های نجومی در قوه قضائیه+ عکس

محمود صادقی، نماینده اصلاح طلب مجلس در تازه ترین پست خود در توییتر از پرداخت حقوق های نجومی در قوه قضائیه بر اساس گزارش دیوان محاسبات کشور خبر داد.

۹۶/۱/۲۲
علت انتقاد به قراردادهای هوایی پسابرجامی/‌حواله‌ منتقدان به هواپیمای کهنه ‌به جای ‌شفاف‌سازی مالی

‌روز گذشته رئیس‌جمهور در واکنش به انتقادات وارده بر قرارداد‌‌های خرید هواپیما گفت که «گفته‌‌اند برای چه هواپیمای نو سوار شویم؛ آنهایی که می‌خواهند کهنه سوار شوند بروند کهنه سوار شوند»، این در حالی است که دغدغه اصلی، نبود شفافیت مالی در این قراردادها و بی‌توجهی به بخش خصوصی است.

۹۶/۱/۲۰
آمدن رئیسی به نفع روحانی است

آمدن رئیسی در ابتدا شوک و بهتی را در فضای سیاسی ایجاد کرد؛ بهتی که انتهای آن به نگرانی ختم می‌شد. بااین‌حال برخی از فعالان سیاسی هستند که معتقدند آمدن رئیسی آن‌قدرها هم برای روحانی بد نخواهد شد.

۹۶/۱/۲۰
سهم 30 درصدی زنان از فهرست انتخاباتی اصلاح‌طلبان برای شوراها

در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی، طیفی از زنان اصلاح‌طلب تلاش کردند تا سهم زنان در فهرست انتخاباتی این جریان از حد خاصی کمتر نباشد، اما آنان نتوانستند به این هدف دست یابند و زنان فهرست انتخاباتی، کمتر از حد مورد انتظار بود.

بیشتر در حال بارگذاری...