پایگاه اطلاع رسانی فانوس | اصلاح طلب

آخرین اخبار کلیدواژه اصلاح طلب (۱۶۶)

۱۳:۴۵:۴۸
مداح خبر ساز عید فطر از تبلیغ برای رییسی تا تخریب برجام و روحانی

میثم مطیعی پای ثابت برنامه تبلیغاتی ابراهیم رئیسی بود و در صف اول افرادی بود که در مجالس مختلف علیه روحانی و اصلاح طلبان به خواندن اشعار و مطالب تخریبی می پرداخت

۱۱:۳۸:۵۷
شورای‌ عالی‌ سیاستگذاری اصلاح‌طلبان «نماد استبداد» است

رسول منتجب‌نیا می‌گوید: شورای عالی سیاست گذاری نمودی از یک نوع استبداد رای و فردگرایی است.

۹۶/۳/۲۸
انتظار برای تشکیل کابینه ای قوی به معنی سهم خواهی نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر گروه های سیاسی انتظار داشته باشند که حسن روحانی کابینه ای قوی تشکیل دهد، به معنی سهم خواهی از دولت نیست.

۹۶/۳/۲۸
مخالفان روحانی حق سهم خواهی ندارند

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: کسانی که برای رای نیاوردن حسن روحانی در انتخابات سنگ تمام گذاشتند، نمی توانند برای حضور در کابینه سهم خواهی کنند.

۹۶/۳/۱۷
صفحه نخشت روزنامه‌های چهارشنبه 17 خرداد 96

صفحه نخشت روزنامه‌های چهارشنبه 17 خرداد 96 به شرح زیر است.

۹۶/۳/۱۷
از ضرورت صدام زدایی در منطقه تا مشخصه اصلی دهه 60چیست؟

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی کشور به موضوعاتی نظیر"ضرورت صدام‌زدایی از منطقه"،"بحران منطقه، دیپلماسی ایران" ،" آدرس‌های اشتباه ریاض"،"مشخصه اصلی دهه 60 چیست؟" و"جمهوری اسلامی اسمی نمی‌خواهیم" اختصاص دارد.

۹۶/۳/۹
دستور برکناری مدیران حامی رقبای روحانی توسط وزیر نفت

بیژن زنگنه دستور برکناری همه مدیرانی که از رقبای حسن روحانی در انتخابات حمایت کرده بودند را صادر کرد.

۹۶/۳/۸
نیروهای انقلابی بر خلاف فتنه‌گران به قانون پایبندند/ ناسزا گفتن به «سید ابراهیم رئیسی» فضای انقلابی و جهادی را در کشور کمرنگ نمی‌کند/ دولت فضای ملتمسانه را در سیاست خارجی خود کنار بگذارد

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه دولت در سیاست خارجی باید این سیاست ملتمسانه خود را کنار بگذارد، گفت:‌ این که شما به دشمن پیام دهید که خزانه کشور خالی است، اشتباه است.

۹۶/۲/۳۰
روحانی نتیجه را برد اما خیلی چیزها را باخت !

مهدی محمدی در توییتر خود نوشت: نتیجه را واگذار کردیم اما بسیاری چیزها به دست آوردیم.

۹۶/۲/۲۵
کوی دانشگاه، ساخته اتاق فکر دوم خرداد

عوامل انتظامی به همراه دانشجویان برای مدت کوتاهی در کنار هم زندگی کردند و حتی در مراسمات مذهبی من جمله نماز جماعت و انجام ورزش در کنار هم به ورزش و بازی فوتبال می پرداختند.

۹۶/۲/۲۳
لیست ائتلاف بزرگ جوانان اصلاح طلب شورای شهر

لیست ائتلاف بزرگ جوانان و مستقلین اصلاح طلب شورای شهر تهران برای انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران منتشر شد.

۹۶/۲/۲۲
شما که فیلم انصراف تان را پر کرده اید چرا به صدا و سیما آمدید؟

لحظاتی بعد از انتشار خبر ورود جهانگیری ، معاون اول رییس جمهوری که از وی با عنوان کاندیدای پوششی یاد می شود، الیاس نادران خطاب به وی توییت کرد.

۹۶/۲/۲۲
دیپلماتی قوی تر از رهبری نمی‌شناسم/ سردار سلیمانی مرزهای امنیت ایران را جدا کرده است/ عدم امکان تقلب در انتخابات سال ٨۴+ فیلم‌ها

سیدمحمدصادق خرازی، دیپلمات اصلاح طلب کشورمان با بیان اینکه دیپلماتی قوی تر از رهبری نمی شناسم گفت: سردار سلیمانی مرزهای امنیت ایران را از مرزهای جغرافیایی جدا کرده است.

۹۶/۲/۲۱
از کابوس دولت محرمانه‌ها تا دوقطبی‌سازی‌های دروغین در انتخابات

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر فهرست جامع کارت پیروزی در انتخابات شوراها، لیست اموال کابوس دولت محرمانه‌ها، حضرت مهدی(عج) ادامه‌دهنده راه پیامبر(ص)، لزوم وحدت مضاعف اصلاح‌طلبان، از اعتدال تا انتحار، کارنامه ٢ مسئولیت گذشته قالیباف، تصویر‌پردازی کاندیداها و اعتراف به واقعیت‌ها و نعل وارونه بر مطالبات مردم با دوقطبی‌سازی‌های دروغین اختصاص دارد.

۹۶/۲/۱۷
محسن هاشمی رفسنجانی سرلیست "شهرسبز" اصلاح‌طلبان شد

دبیر شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب از نهایی شدن لیست این شورا و احتمال بالای سرلیستی محسن هاشمی خبر داد.

۹۶/۲/۱۷
از نمای دولت کاسب در مناظره دوم تا نگرانی رئیس سیا برای تاجران مظلوم

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر بی‌قانونی خروجی وعده‌های غیرقانونی، نمای دولت کاسب در مناظره دوم، چگونه حاشیه نشینی را مهارکنیم؟، نقد یا حمله به دولت؟، نگرانی رئیس سیا برای تاجران مظلوم، خطر جدی «مزایده‌‌های سیاسی»، یک درخواست عجیب و آنچه ‌که در‌باره اصلاح‌طلبان گفته نشد! اختصاص دارد.

۹۶/۲/۱۵
محمدرضا تابش: کاندیدای پوششی نداریم/ عصبانیت غیرقابل قبول روحانی در مناظره‌ها/ جهانگیری در مناظره ها خوب ظاهر شد

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات جاری هیچ کاندیدایی نقش پوششی ندارد و گمانه زنی های کناره گیری کاندیداها به نفع دیگری درست نیست.

۹۶/۲/۱۲
رد صلاحیت فله‌ای نامزدهای شوراها توسط مخالفان نظارت استصوابی/ رئیس مجلس جلوی این سیاسی‌کاری‌ها را بگیرد

نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: جالب است افرادی که نامزدهای انتخابات شوراها را ردصلاحیت کرده‌اند افراد مدعی دموکراسی و مخالف نظارت استصوابی هستند؛ حال که نوبت به خود آنها رسیده است، رقبای خود را فله‌ای رد کرده‌اند.

۹۶/۲/۱۰
روحانی محبوبیت خود را از دست داده است/ سرمایه گذاری اصلاح طلبان بر روی جهانگیری

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: فکر می‌کنم در طیف اصلاح‌طلب‌ها آقای جهانگیری یک فرد عملگراتر، اجرایی‌تر و قوی‌تر نسبت به آقای روحانی است و آقای روحانی نیز محبوبیت خود را در جامعه از دست داده است و شاید در این شرایط روی جهانگیری سرمایه‌گذاری بیشتری شود.

۹۶/۲/۱۰
تیتر عجیب روزنامه اصلاح طلب برای حمایت از کاندیدای پوششی!+ عکس

روزنامه اصلاح طلب «صدای اصلاحات» تیتر نخست شماره امروز خود را به سردادن شعار، حین سخنرانی روحانی در کرمان اختصاص داد و در اقدامی غیرحرفه ای در حمایت از نامزد پوششی نوشت: «اسحاق دوستت داریم».

۹۶/۲/۹
برگزاری همایش زنان حامی روحانی در تهران

همایش انتخاباتی ستاد زنان حامی روحانی با حضور برخی از فعالان زن اصلاح‌طلب در تهران برگزار شد.

۹۶/۲/۶
سوء‌استفاده کاندیدای پوششی از امکانات نامزدی ریاست جمهوری/ عملکرد روحانی بهترین مبنا برای انتخاب مجدد توسط مردم

استراتژی اصلاح طلبان برای معرفی نامزد پوششی در کنار حسن روحانی این شائبه را به وجود آورده است که این جریان سیاسی در کشور به دنبال سهم خواهی از رئیس جمهور است.

۹۶/۲/۵
شعار اصلاح طلبان برای انتخابات مشحص شد

حسن رباطی در سمینار آموزشی توجیحی مدیران ستادهای انتخاباتی ائتلاف اصلاح طلبان در مناطق ٢٢ گانه شهر تهران گفت: شعار اصلاح طلبان برای این دوره 21+1 است.

۹۶/۲/۴
هادی ساعی: اصلاح‌طلبان امضایم را دزدیدند

هادی ساعی گفت: بنده امضای خود را در خصوص مرخصی شهردار تهران از نامه‌ای که به وزیر کشور نوشته شده بود پس گرفته بودم ولی متأسفانه اعضای اصلاح‌طلب شورا بداخلاقی سیاسی کردند و این کار آنها یک نوع دزدی محسوب می‌شود.

۹۶/۲/۲
رئیس جمهور موافق پخش زنده مناظره‌هاست اما ...

یک فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه ستاد تبلیغات انتخابات دولتی نیست که آقایان در اعتراض به تصمیم عدم پخش مناظره‎های زنده، به دولت حمله می‎کنند؛ گفت: برخی نامزدها خود را برای تخریب دولت در مناظره‎ها آماده کرده‎اند.

بیشتر در حال بارگذاری...