پایگاه اطلاع رسانی فانوس | اصولگرا

آخرین اخبار کلیدواژه اصولگرا (۱۰۷)

۹۶/۲/۵
رای احمدی‌نژاد به سمت رئیسی نمی‌رود

عضو حزب کارگزاران می گوید: برخی کج‌تابی‌ها در جریان اصولگرا نسبت به رئیسی است که آرای ساختاری و تشکیلاتی‌اش را اندک می‌کند.

۹۶/۲/۳
ادامه واکنش‌ها به ردصلاحیت چهره‌های شاخص شورای شهر تهران

در اقدامی سوال‌برانگیز از سوی هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران، حبیب کاشانی، با سابقه 3 دوره پیاپی عضویت در شورای شهر تهران به دلیل عدم التزام عملی به قانون اساسی ردصلاحیت شده است.

۹۶/۱/۳۰
محمد‌هاشمی به نفع روحانی کنار خواهد رفت/ یک درصد هم احتمال ندارد رئیسی به نفع قالیباف کنار برود

محمد اشرفی اصفهانی معتقد است محمد‌هاشمی به نفع روحانی کنار خواهد رفت اما در عین حال یک درصد هم احتمال ندارد رئیسی به نفع قالیباف کنار برود.

۹۶/۱/۳۰
ستاد اصولگرایان حامی روحانی تشکیل می‌شود

نماینده تهران در مجلس از تشکیل ستاد اصولگرایان حامی حسن روحانی خبر می‌دهد.

۹۶/۱/۳۰
شناسایی سه جریان انتخاباتی: واقع‌گرایى، عوام‌گرایى و تخیل‌گرایى

جریان‌هاى انتخاباتى معمولا در سه گروه واقع‌گرایى، تخیل‌گرایى و عوام‌گرایی قابل شناسایى هستند. تصمیم صحیح مردم در انتخابات بدون شناخت این سه جریان، تقریبا غیرممکن است.

۹۶/۱/۲۹
کار به دور دوم بکشد، پیروزی با اصولگرایان است

یک فعال سیاسی اصولگرا معتقد است در صورتی که انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به دور دوم بکشد پیروزی نهایی از آن اصولگرایان است.

۹۶/۱/۲۸
احمدی‌نژاد؛ زهر و پادزهر اصولگرایان

با پایان‌یافتن ثبت‌نام نامزدهای ریاست‌جمهوری با درنظرنگرفتن موضوع بررسی صلاحیت، تقریبا پازل انتخاباتی ریاست‌جمهوری دوازدهم کامل شده است. پازلی که شاید اصلی‌ترین قطعاتش از اصولگرایان را رئیسی، قالیباف و احمدی‌نژاد تشکیل می‌دهند و در این سو هم تیم روحانی-جهانگیری.

۹۶/۱/۲۸
جمنا قدرت تعیین تکلیف برای اصولگرایان ندارد

یک فعال سیاسی اصولگرا می گوید دیگر سازوکار واحدی تحت عنوان اصولگرایان وجود ندارد که برای کسی تعیین‌تکلیف کند، اگر منظور جمناست که گمان ندارم سازوکار آن، قدرت تعیین‌تکلیف آن‌هم در این شرایط را داشته باشد.

۹۶/۱/۲۴
دکه گردی فانوس/ از غروب زودرس احمدی‌نژاد تا چالش اردوگاه اصولگرایان

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر ثبت نام احمدی نژاد چالش اردوگاه اصولگرایان، اصلح «صبر» است، ثبت‌نام غیرمنتظره و شوخی با انتخابات، معضل تکراری در ثبت‌نام انتخابات، آمار در برابر مردم، غروب زودرس احمدی‌نژاد، نان اپوزیسیونی با خورشت قدرت و خطای راهبردی امریکا و امکان‌پذیری تعمیم آن اختصاص دارد.

۹۶/۱/۲۳
اعلام برائت کوچک زاده از احمدی نژاد+ عکس

مهدی کوچک زاده، نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی با انتشار دست نوشته ای در اینستاگرام، نسبت به ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد و از وی اعلام برائت کرد!

۹۶/۱/۲۳
انتقاد از سفرهای خارجی نمایندگان/ ضررت شفاف سازی هزینه های سفر

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه کمیسیونهای تخصصی مجلس باید در خصوص ماموریت های خارج از کشور اعضای خود به مجلس گزارش بدهند، گفت: باید درباره هزینه های سفرهای خارجی نمایندگان شفاف سازی شود.

۹۶/۱/۲۳
رئیسی برنامه‌ای برای اداره‌ کشور ندارد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید آیت الله رئیسی، علیرغم اعلام نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری، برنامه‌ای برای اداره‌ کشور ندارد.

۹۶/۱/۲۲
آمریکا صلح جهانی را به مخاطره می‌اندازد

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه تهاج آمریکا به سوریه خلاف قوانین بین المللی است، گفت: رفتار جنگ افروزی آمریکا، صلح جهانی را به مخاطره می اندازد.

۹۶/۱/۲۲
علت انتقاد به قراردادهای هوایی پسابرجامی/‌حواله‌ منتقدان به هواپیمای کهنه ‌به جای ‌شفاف‌سازی مالی

‌روز گذشته رئیس‌جمهور در واکنش به انتقادات وارده بر قرارداد‌‌های خرید هواپیما گفت که «گفته‌‌اند برای چه هواپیمای نو سوار شویم؛ آنهایی که می‌خواهند کهنه سوار شوند بروند کهنه سوار شوند»، این در حالی است که دغدغه اصلی، نبود شفافیت مالی در این قراردادها و بی‌توجهی به بخش خصوصی است.

۹۶/۱/۲۰
آمدن رئیسی به نفع روحانی است

آمدن رئیسی در ابتدا شوک و بهتی را در فضای سیاسی ایجاد کرد؛ بهتی که انتهای آن به نگرانی ختم می‌شد. بااین‌حال برخی از فعالان سیاسی هستند که معتقدند آمدن رئیسی آن‌قدرها هم برای روحانی بد نخواهد شد.

۹۶/۱/۲۰
جمنا برای شوراها فهرست نمی دهد

یک فعال سیاسی اصولگرا می گوید جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای شوراها فهرست نمی دهد.

۹۶/۱/۲۰
چهار مانع بزرگ پیش‌روی رییسی

«اصولگرایان باید نگاه خود را در مورد حکمرانی و رابطه با مردم نوسازی کنند.» این توصیه‌ای است که امیرمحبیان، تحلیلگر اصولگرا و موسس حزب نواندیشان در این برهه حساس یک ماه مانده تا انتخابات به همفکرانش دارد.

۹۶/۱/۱۹
رئیسی، آماج نقد اصولگرایی خواهد شد

کاندیداتوری ابراهیم رئیسی قطعی شد، اما بازهم رنگ‌وبوی وحدت، انسجام و برنامه در جریان اصولگرایی به چشم نمی‌آید. از میان ۵‌نامزد نهایی آنها، دو نفر از پیش انصراف داده بودند که مشخص نشد به چه دلیل این افراد در انتخابات جمنا حضور داشتند.

۹۶/۱/۱۵
اگر با دست‌فرمان دولت‌ها پیش برویم سند چشم‌انداز تا ۴۰ سال دیگر محقق نمی‌شود/ جبهه مردمی یک پایه امیدبخش است/ طی ۴ سال می‌توان فقر را ریشه‌کن کرد

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه بنده معتقدم طی ۴ سال می‌توانیم فقر را ریشه‌کن کنیم، گفت: هنر یک رئیس‌جمهور اداره ژنرال‌هاست، اما با دست‌فرمان فعلی دولت‌ها سند چشم‌انداز تا ۴۰ سال دیگر هم محقق نخواهد شد.

۹۶/۱/۱۴
دعوت 60 دفتر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از «رئیسی» برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری

دفاتر 60 گانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای از حجت‌الاسلام رئیسی دعوت کردند تا با حضور خود به‌عنوان فردی مومن و انقلابی در عرصه انتخابات دولت دوازدهم گام‌های مستحکمی در راستای آرمان‌های انقلاب اسلامی بردارد.

۹۶/۱/۱۴
تیتر جالب روزنامه اصولگرا برای انتقادات صریح پزشکیان از عملکرد رییس جمهور+ عکس

روزنامه اصولگرای "افکار" با تیتر جالب «شورش ضربه گیر!» نسبت به انتقادات صریح مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس از عملکرد رییس جمهور واکنش نشان داد. حامیان دولت از پزشکیان به عنوان کاندیدای ضربه گیر روحانی در انتخابات نام‌ می بردند.

۹۶/۱/۵
لیستی تحت عنوان «خدمت» به مردم عرضه می‌کنیم/ افراد در لیست باید ویژگی پاکدستی، کارآمدی و انقلابی‌گری داشته باشند

عضو شورای شهر تهران پس از ثب نام در پنجمین دوره انتخابات این شورا گفت: لیستی تحت عنوان «خدمت» به مردم عرضه کنیم و افرادی که در لیست خدمت حضور دارند باید سه ویژگی پاکدستی، کارآمدی و انقلابی‌گری داشته باشند.

۹۶/۱/۴
ثبت‌نام قطعی هزار و 287 نفر در انتخابات شورای شهر تهران/ اعلام نتیجه اولیه تایید صلاحیت داوطلبان ۲ اردیبهشت ماه/ چه کسانی تا الان ثبت نام کرده‌اند؟

فرماندار تهران از ثبت نام قطعی هزار و 287 داوطلب در انتخابات شورای شهر تهران تا پایان روز گذشته خبر داد.

۹۵/۱۲/۳۰
سومین ایرباس به ایران تحویل داده نشد

یک منبع آگاه گفت: به احتمال زیاد، مسائل و محدودیت های بانکی موجب این تاخیر در تحویل هواپیمای A330 به هواپیمایی ایران می باشد و نه مسائل فنی.

۹۵/۱۲/۲۹
رئوفیان: بقایی معادلات جمنایی ها را به هم ریخت

دبیرکل حزب ایران زمین از سیاستمداران خواست تا از شعارهای عوامفریبانه بپرهیزند و گفت: اعلام نامزدی بقایی، تمام معادلات جمنایی ها را به هم ریخته است.

بیشتر در حال بارگذاری...