پایگاه اطلاع رسانی فانوس | اصولگرا

آخرین اخبار کلیدواژه اصولگرا (۱۲۳)

۹۶/۳/۲۸
انتظار برای تشکیل کابینه ای قوی به معنی سهم خواهی نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر گروه های سیاسی انتظار داشته باشند که حسن روحانی کابینه ای قوی تشکیل دهد، به معنی سهم خواهی از دولت نیست.

۹۶/۳/۲۸
مخالفان روحانی حق سهم خواهی ندارند

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: کسانی که برای رای نیاوردن حسن روحانی در انتخابات سنگ تمام گذاشتند، نمی توانند برای حضور در کابینه سهم خواهی کنند.

۹۶/۳/۲۲
واکنش سلیمی‌نمین در مورد طرح تغییر وزرا !/به دنبال مطامع شخصی هستند

عباس سلیمی‌نمین می‌گوید: همه کسانی که تغییرات در کابینه را پی می‌گیرند هدفشان یکسان نیست. بعضی از جریانات سیاسی به دلیل سهم خواهی بحث تغییر را مرتب مطرح می کنند و برخی به دلیل حاد کردن فضای سیاسی کشور.

۹۶/۳/۱۷
صفحه نخشت روزنامه‌های چهارشنبه 17 خرداد 96

صفحه نخشت روزنامه‌های چهارشنبه 17 خرداد 96 به شرح زیر است.

۹۶/۳/۱۷
از ضرورت صدام زدایی در منطقه تا مشخصه اصلی دهه 60چیست؟

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی کشور به موضوعاتی نظیر"ضرورت صدام‌زدایی از منطقه"،"بحران منطقه، دیپلماسی ایران" ،" آدرس‌های اشتباه ریاض"،"مشخصه اصلی دهه 60 چیست؟" و"جمهوری اسلامی اسمی نمی‌خواهیم" اختصاص دارد.

۹۶/۳/۹
دستور برکناری مدیران حامی رقبای روحانی توسط وزیر نفت

بیژن زنگنه دستور برکناری همه مدیرانی که از رقبای حسن روحانی در انتخابات حمایت کرده بودند را صادر کرد.

۹۶/۳/۴
رقابت سه فراکسیون برای کسب کرسی های بیشتر/ رقبای لاریجانی برای کرسی ریاست

انتخاب رییس و اعضای هیات رییسه مجلس در سال دوم فعالیت مجلس دهم، روز یکشنبه هفتم خرداد ماه در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

۹۶/۳/۳
از "گرگ یا گوسفند ناتو پشت آیفون" تا "اشتغالزایی به شیوه ترامپ"

سرمقاله های امروز روزنامه های سیاسی کشور امروز هم به موضوع انتخابات و تفسیر سفر ترامپ به عربستان پرداخته بودند که بخش هایی از این سرمقاله ها را می خوانید

۹۶/۲/۳۰
روحانی نتیجه را برد اما خیلی چیزها را باخت !

مهدی محمدی در توییتر خود نوشت: نتیجه را واگذار کردیم اما بسیاری چیزها به دست آوردیم.

۹۶/۲/۳۰
توئیت پیام فضلی نژاد درباره علل پیروزی روحانی برابر رقبای اصولگرا

پیام فضلی نژاد از نویسندگان روزنامه کیهان درباره علل پیروزی روحانی برابر رقبای اصولگرا توئیت داد.

۹۶/۲/۲۲
شما که فیلم انصراف تان را پر کرده اید چرا به صدا و سیما آمدید؟

لحظاتی بعد از انتشار خبر ورود جهانگیری ، معاون اول رییس جمهوری که از وی با عنوان کاندیدای پوششی یاد می شود، الیاس نادران خطاب به وی توییت کرد.

۹۶/۲/۱۹
از خواب آسوده کاندیداهای اصولگرا تا نمایش شهرهای زیرزمینی موشکی

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر آثار مستقیم توسعه ریلی بر اقتصاد، دولت متفرعن تهدید ملی، آتش‌تهیه سفر ترامپ به عربستان، کاندیداهای اصولگرا آسوده بخوابند، مردم شما را می‌شناسند، اشتغال‌زایی لوطی‌گری و مرامی، به‌جای تخریب، به فکر اثبات خود باشید و نقطه هدف در نمایش شهرهای زیرزمینی موشکی اختصاص دارد.

۹۶/۲/۱۶
شاید جهانگیری کاندیدای جمنا است!/ نباید با طرح موضوع افزایش یارانه ها انتخابات را به مزایده گذاشت

کاظم جلالی، رییس فراکسیون مستقلین ولایی از طرح وعده های افزایش یارانه توسط کاندیداها انتقاد کرد.

۹۶/۲/۱۵
محمدرضا تابش: کاندیدای پوششی نداریم/ عصبانیت غیرقابل قبول روحانی در مناظره‌ها/ جهانگیری در مناظره ها خوب ظاهر شد

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات جاری هیچ کاندیدایی نقش پوششی ندارد و گمانه زنی های کناره گیری کاندیداها به نفع دیگری درست نیست.

۹۶/۲/۱۰
تکذیب حضور ناطق‌نوری در جبهه اصولگرایان حامی روحانی

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری درباره حضور حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناطق‌نوری در شورای عالی این جبهه، اظهار داشت: حجت‌الاسلام ناطق‌نوری فردی فراجناحی است و در این جبهه حضور ندارد.

۹۶/۲/۱۰
احتمال جایگزینی جهانگیری با روحانی قوت گرفت+ عکس

روزنامه وطن امروز در گزارشی با عنوان «این قرارمون نبود» به بررسی رفتار منفعت‌طلبانه و شخصی جهانگیری در مناظره انتخاباتی روز جمعه پرداخته و با اشاره به عملکرد ضعیف روحانی در این مناظره از احتمال بالای تاسیس ستادهای انتخاباتی جهانگیری خبر داده است.

۹۶/۲/۵
رای احمدی‌نژاد به سمت رئیسی نمی‌رود

عضو حزب کارگزاران می گوید: برخی کج‌تابی‌ها در جریان اصولگرا نسبت به رئیسی است که آرای ساختاری و تشکیلاتی‌اش را اندک می‌کند.

۹۶/۲/۳
ادامه واکنش‌ها به ردصلاحیت چهره‌های شاخص شورای شهر تهران

در اقدامی سوال‌برانگیز از سوی هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران، حبیب کاشانی، با سابقه 3 دوره پیاپی عضویت در شورای شهر تهران به دلیل عدم التزام عملی به قانون اساسی ردصلاحیت شده است.

۹۶/۱/۳۰
محمد‌هاشمی به نفع روحانی کنار خواهد رفت/ یک درصد هم احتمال ندارد رئیسی به نفع قالیباف کنار برود

محمد اشرفی اصفهانی معتقد است محمد‌هاشمی به نفع روحانی کنار خواهد رفت اما در عین حال یک درصد هم احتمال ندارد رئیسی به نفع قالیباف کنار برود.

۹۶/۱/۳۰
ستاد اصولگرایان حامی روحانی تشکیل می‌شود

نماینده تهران در مجلس از تشکیل ستاد اصولگرایان حامی حسن روحانی خبر می‌دهد.

۹۶/۱/۳۰
شناسایی سه جریان انتخاباتی: واقع‌گرایى، عوام‌گرایى و تخیل‌گرایى

جریان‌هاى انتخاباتى معمولا در سه گروه واقع‌گرایى، تخیل‌گرایى و عوام‌گرایی قابل شناسایى هستند. تصمیم صحیح مردم در انتخابات بدون شناخت این سه جریان، تقریبا غیرممکن است.

۹۶/۱/۲۹
کار به دور دوم بکشد، پیروزی با اصولگرایان است

یک فعال سیاسی اصولگرا معتقد است در صورتی که انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به دور دوم بکشد پیروزی نهایی از آن اصولگرایان است.

۹۶/۱/۲۸
احمدی‌نژاد؛ زهر و پادزهر اصولگرایان

با پایان‌یافتن ثبت‌نام نامزدهای ریاست‌جمهوری با درنظرنگرفتن موضوع بررسی صلاحیت، تقریبا پازل انتخاباتی ریاست‌جمهوری دوازدهم کامل شده است. پازلی که شاید اصلی‌ترین قطعاتش از اصولگرایان را رئیسی، قالیباف و احمدی‌نژاد تشکیل می‌دهند و در این سو هم تیم روحانی-جهانگیری.

۹۶/۱/۲۸
جمنا قدرت تعیین تکلیف برای اصولگرایان ندارد

یک فعال سیاسی اصولگرا می گوید دیگر سازوکار واحدی تحت عنوان اصولگرایان وجود ندارد که برای کسی تعیین‌تکلیف کند، اگر منظور جمناست که گمان ندارم سازوکار آن، قدرت تعیین‌تکلیف آن‌هم در این شرایط را داشته باشد.

۹۶/۱/۲۴
دکه گردی فانوس/ از غروب زودرس احمدی‌نژاد تا چالش اردوگاه اصولگرایان

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر ثبت نام احمدی نژاد چالش اردوگاه اصولگرایان، اصلح «صبر» است، ثبت‌نام غیرمنتظره و شوخی با انتخابات، معضل تکراری در ثبت‌نام انتخابات، آمار در برابر مردم، غروب زودرس احمدی‌نژاد، نان اپوزیسیونی با خورشت قدرت و خطای راهبردی امریکا و امکان‌پذیری تعمیم آن اختصاص دارد.

بیشتر در حال بارگذاری...