پایگاه اطلاع رسانی فانوس | اصولگرا

آخرین اخبار کلیدواژه اصولگرا (۱۱۶)

۸:۱۳:۲۳
از "گرگ یا گوسفند ناتو پشت آیفون" تا "اشتغالزایی به شیوه ترامپ"

سرمقاله های امروز روزنامه های سیاسی کشور امروز هم به موضوع انتخابات و تفسیر سفر ترامپ به عربستان پرداخته بودند که بخش هایی از این سرمقاله ها را می خوانید

۹۶/۲/۳۰
روحانی نتیجه را برد اما خیلی چیزها را باخت !

مهدی محمدی در توییتر خود نوشت: نتیجه را واگذار کردیم اما بسیاری چیزها به دست آوردیم.

۹۶/۲/۳۰
توئیت پیام فضلی نژاد درباره علل پیروزی روحانی برابر رقبای اصولگرا

پیام فضلی نژاد از نویسندگان روزنامه کیهان درباره علل پیروزی روحانی برابر رقبای اصولگرا توئیت داد.

۹۶/۲/۲۲
شما که فیلم انصراف تان را پر کرده اید چرا به صدا و سیما آمدید؟

لحظاتی بعد از انتشار خبر ورود جهانگیری ، معاون اول رییس جمهوری که از وی با عنوان کاندیدای پوششی یاد می شود، الیاس نادران خطاب به وی توییت کرد.

۹۶/۲/۱۹
از خواب آسوده کاندیداهای اصولگرا تا نمایش شهرهای زیرزمینی موشکی

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر آثار مستقیم توسعه ریلی بر اقتصاد، دولت متفرعن تهدید ملی، آتش‌تهیه سفر ترامپ به عربستان، کاندیداهای اصولگرا آسوده بخوابند، مردم شما را می‌شناسند، اشتغال‌زایی لوطی‌گری و مرامی، به‌جای تخریب، به فکر اثبات خود باشید و نقطه هدف در نمایش شهرهای زیرزمینی موشکی اختصاص دارد.

۹۶/۲/۱۶
شاید جهانگیری کاندیدای جمنا است!/ نباید با طرح موضوع افزایش یارانه ها انتخابات را به مزایده گذاشت

کاظم جلالی، رییس فراکسیون مستقلین ولایی از طرح وعده های افزایش یارانه توسط کاندیداها انتقاد کرد.

۹۶/۲/۱۵
محمدرضا تابش: کاندیدای پوششی نداریم/ عصبانیت غیرقابل قبول روحانی در مناظره‌ها/ جهانگیری در مناظره ها خوب ظاهر شد

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات جاری هیچ کاندیدایی نقش پوششی ندارد و گمانه زنی های کناره گیری کاندیداها به نفع دیگری درست نیست.

۹۶/۲/۱۰
تکذیب حضور ناطق‌نوری در جبهه اصولگرایان حامی روحانی

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری درباره حضور حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناطق‌نوری در شورای عالی این جبهه، اظهار داشت: حجت‌الاسلام ناطق‌نوری فردی فراجناحی است و در این جبهه حضور ندارد.

۹۶/۲/۱۰
احتمال جایگزینی جهانگیری با روحانی قوت گرفت+ عکس

روزنامه وطن امروز در گزارشی با عنوان «این قرارمون نبود» به بررسی رفتار منفعت‌طلبانه و شخصی جهانگیری در مناظره انتخاباتی روز جمعه پرداخته و با اشاره به عملکرد ضعیف روحانی در این مناظره از احتمال بالای تاسیس ستادهای انتخاباتی جهانگیری خبر داده است.

۹۶/۲/۵
رای احمدی‌نژاد به سمت رئیسی نمی‌رود

عضو حزب کارگزاران می گوید: برخی کج‌تابی‌ها در جریان اصولگرا نسبت به رئیسی است که آرای ساختاری و تشکیلاتی‌اش را اندک می‌کند.

۹۶/۲/۳
ادامه واکنش‌ها به ردصلاحیت چهره‌های شاخص شورای شهر تهران

در اقدامی سوال‌برانگیز از سوی هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران، حبیب کاشانی، با سابقه 3 دوره پیاپی عضویت در شورای شهر تهران به دلیل عدم التزام عملی به قانون اساسی ردصلاحیت شده است.

۹۶/۱/۳۰
محمد‌هاشمی به نفع روحانی کنار خواهد رفت/ یک درصد هم احتمال ندارد رئیسی به نفع قالیباف کنار برود

محمد اشرفی اصفهانی معتقد است محمد‌هاشمی به نفع روحانی کنار خواهد رفت اما در عین حال یک درصد هم احتمال ندارد رئیسی به نفع قالیباف کنار برود.

۹۶/۱/۳۰
ستاد اصولگرایان حامی روحانی تشکیل می‌شود

نماینده تهران در مجلس از تشکیل ستاد اصولگرایان حامی حسن روحانی خبر می‌دهد.

۹۶/۱/۳۰
شناسایی سه جریان انتخاباتی: واقع‌گرایى، عوام‌گرایى و تخیل‌گرایى

جریان‌هاى انتخاباتى معمولا در سه گروه واقع‌گرایى، تخیل‌گرایى و عوام‌گرایی قابل شناسایى هستند. تصمیم صحیح مردم در انتخابات بدون شناخت این سه جریان، تقریبا غیرممکن است.

۹۶/۱/۲۹
کار به دور دوم بکشد، پیروزی با اصولگرایان است

یک فعال سیاسی اصولگرا معتقد است در صورتی که انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به دور دوم بکشد پیروزی نهایی از آن اصولگرایان است.

۹۶/۱/۲۸
احمدی‌نژاد؛ زهر و پادزهر اصولگرایان

با پایان‌یافتن ثبت‌نام نامزدهای ریاست‌جمهوری با درنظرنگرفتن موضوع بررسی صلاحیت، تقریبا پازل انتخاباتی ریاست‌جمهوری دوازدهم کامل شده است. پازلی که شاید اصلی‌ترین قطعاتش از اصولگرایان را رئیسی، قالیباف و احمدی‌نژاد تشکیل می‌دهند و در این سو هم تیم روحانی-جهانگیری.

۹۶/۱/۲۸
جمنا قدرت تعیین تکلیف برای اصولگرایان ندارد

یک فعال سیاسی اصولگرا می گوید دیگر سازوکار واحدی تحت عنوان اصولگرایان وجود ندارد که برای کسی تعیین‌تکلیف کند، اگر منظور جمناست که گمان ندارم سازوکار آن، قدرت تعیین‌تکلیف آن‌هم در این شرایط را داشته باشد.

۹۶/۱/۲۴
دکه گردی فانوس/ از غروب زودرس احمدی‌نژاد تا چالش اردوگاه اصولگرایان

سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز برخی از روزنامه‌های رسمی و مهم کشور به موضوعاتی نظیر ثبت نام احمدی نژاد چالش اردوگاه اصولگرایان، اصلح «صبر» است، ثبت‌نام غیرمنتظره و شوخی با انتخابات، معضل تکراری در ثبت‌نام انتخابات، آمار در برابر مردم، غروب زودرس احمدی‌نژاد، نان اپوزیسیونی با خورشت قدرت و خطای راهبردی امریکا و امکان‌پذیری تعمیم آن اختصاص دارد.

۹۶/۱/۲۳
اعلام برائت کوچک زاده از احمدی نژاد+ عکس

مهدی کوچک زاده، نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی با انتشار دست نوشته ای در اینستاگرام، نسبت به ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد و از وی اعلام برائت کرد!

۹۶/۱/۲۳
انتقاد از سفرهای خارجی نمایندگان/ ضررت شفاف سازی هزینه های سفر

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه کمیسیونهای تخصصی مجلس باید در خصوص ماموریت های خارج از کشور اعضای خود به مجلس گزارش بدهند، گفت: باید درباره هزینه های سفرهای خارجی نمایندگان شفاف سازی شود.

۹۶/۱/۲۳
رئیسی برنامه‌ای برای اداره‌ کشور ندارد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید آیت الله رئیسی، علیرغم اعلام نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری، برنامه‌ای برای اداره‌ کشور ندارد.

۹۶/۱/۲۲
آمریکا صلح جهانی را به مخاطره می‌اندازد

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه تهاج آمریکا به سوریه خلاف قوانین بین المللی است، گفت: رفتار جنگ افروزی آمریکا، صلح جهانی را به مخاطره می اندازد.

۹۶/۱/۲۲
علت انتقاد به قراردادهای هوایی پسابرجامی/‌حواله‌ منتقدان به هواپیمای کهنه ‌به جای ‌شفاف‌سازی مالی

‌روز گذشته رئیس‌جمهور در واکنش به انتقادات وارده بر قرارداد‌‌های خرید هواپیما گفت که «گفته‌‌اند برای چه هواپیمای نو سوار شویم؛ آنهایی که می‌خواهند کهنه سوار شوند بروند کهنه سوار شوند»، این در حالی است که دغدغه اصلی، نبود شفافیت مالی در این قراردادها و بی‌توجهی به بخش خصوصی است.

۹۶/۱/۲۰
آمدن رئیسی به نفع روحانی است

آمدن رئیسی در ابتدا شوک و بهتی را در فضای سیاسی ایجاد کرد؛ بهتی که انتهای آن به نگرانی ختم می‌شد. بااین‌حال برخی از فعالان سیاسی هستند که معتقدند آمدن رئیسی آن‌قدرها هم برای روحانی بد نخواهد شد.

۹۶/۱/۲۰
جمنا برای شوراها فهرست نمی دهد

یک فعال سیاسی اصولگرا می گوید جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای شوراها فهرست نمی دهد.

بیشتر در حال بارگذاری...