پایگاه اطلاع رسانی فانوس | نور

آخرین اخبار کلیدواژه نور (۱۸)

۹۶/۳/۳۱
فیزیکدانان "نور مایع" تولید کردند

فیزیکدانان برای اولین بار توانستند "نور مایع" را در دمای اتاق تولید کنند و شکل عجیبی از ماده را بسیار ملموس‌تر از قبل بسازند.

۹۶/۳/۳۰
ثامن و مهراقتصاد در شرف دریافت مجوز بانک مرکزی

موسسات ثامن و مهراقتصاد در شرف دریافت مجوز بانک مرکزی هستند.

۹۶/۳/۳۰
آخرین وضعیت ادغام مهراقتصاد، ثامن و کوثر

با وجود اخبار متفاوت و پراکنده‌ای که در رابطه با ادغام موسسه اعتباری کوثر، ثامن و بانک مهر اقتصاد مطرح می‌شود، اعلام رسمی سیاست گذار پولی حاکی از آن است که این پیشنهاد از سوی مدیران آن‎ها مطرح شده و توافقات اولیه‌ای در این باره وجود دارد، اما در نهایت اگر تشخیص بانک مرکزی بر ادغام باشد و خللی در حقوق سپرده‌گذاران ایجاد نکند، ادغام انجام خواهد شد.

۹۶/۳/۲۹
توضیحات پلیس درباره فیلم درگیری با سپرده گذاران ثامن

رئیس پلیس پایتخت توضیحاتی درباره فیلم درگیری مأموران با معترضان مؤسسه مالی ثامن ارائه داد.

۹۶/۳/۲۸
آغاز راهیان نور غرب و شمالغرب کشور از دهم تیر

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج گفت: بعد از ماه مبارک رمضان و از حدود دهم تیر، راهیان نور غرب و شمالغرب کشور آغاز می‌شود.

۹۶/۳/۲۵
تکذیب ادغام موسسه آرمان با ملل

موسسه اعتباری ملل با انتشار اطلاعیه‏‌ای رسمی ضمن تکذیب ادغام موسسه آرمان(تعاونی وحدت) با این موسسه اعلام کرد: هیچگونه تفاهمی درباره ادغام با موسسه ای انجام نشده است.

۹۶/۳/۲۱
تعاونی اعتباری فرشتگان در مشهد آغاز به کار کرد

دو مؤسسه مالی و اعتباری فردوسی و فرشتگان برای تشکیل مؤسسه اعتباری آرمان در اسفند ۱۳۹۱ و در ادامه برنامه ساماندهی بانک مرکزی ادغام شدند.

۹۶/۳/۱۶
مردم نگران سپرده‌های خود نزد موسسه‌ی نور نباشند

قائم‌مقام موسسه اعتباری نور گفت: مردم به‌هیچ‌عنوان نگران سپرده‌های خود نزد این موسسه نباشند زیرا بانک مرکزی بازپرداخت سپرده‌های مردمی را در بانک‌ها و مؤسسات مالی مجاز تضمین کرده و تا ریال آخر بازپرداخت آن‌ها را ضمانت می‌کند.

۹۶/۳/۱۲
هجوم سپرده گذاران ایلامی به شعب نور/ تکذیب شایعات توسط روابط عمومی

با توجه به هجوم سپرده گذاران ایلامی به شعب مؤسسه اعتباری نور، روابط عمومی این موسسه با انتشار اطلاعیه ای ضمن تکذیب شایعات اعلام کرد: همه چیز عادی است.

۹۶/۲/۱۱
امکان حیات در مریخ با انفجار بمب هیدروژنی!+ فیلم

عده ای از دانشمندان معتقدند می توان با منفجر کردن بمب هیدروژنی در قطب های مریخ آن را به سیاره ای قابل حیات تبدیل کرد.

۹۶/۲/۱
کسبه پلاسکو به رئیس جمهور نامه نوشتند

شورای نمایندگان کسبه پلاسکو با ارسال نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهوری، از اجرایی نشدن مصوبه دولت در خصوص حمایت از کسبه پلاسکو انتقاد و اعلام کردند: کسبه پلاسکو هنوز بلاتکلیف و سردرگم هستند و مصوبه دولت فقط در مقام صحبت و سخن است.

۹۶/۱/۳۱
کمبود نور خورشید و خطر مشکل قلبی در کودکان چاق

مطالعه‌ای روی سوابق پزشکی کودکان شش تا هفده سال، نشان داد که بسیاری از کودکان چاق با کلسترول خون و اسیدهای چرب بالا، از کمبود «ویتامین د» (D) رنج می‌برند.

۹۶/۱/۸
راویان دفاع مقدس واقعیت های جنگ را به مردم منتقل کنند

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: راویان دفاع مقدس هنگام حضور مردم و راهیان نور در مناطق عملیاتی، واقعیت های جنگ را به مردم منتقل کنند.

۹۶/۱/۶
شفق قطبی در آلاسکا+ تصاویر

شفق‌های قطبی، نورهای زیبایی هستند که به طور طبیعی در آسمان دیده می‌شوند.

۹۵/۱۲/۱۷
روی سخن رهبری در دیدار مسئولان راهیان نور کدام سفیر خارجی بود؟

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان راهیان نور به نکته ای اشاره کردند که اگر از ناحیه مسوولین اجرا شود، می تواند بسیاری از مشکلات کشور را حل کند. روی سخن رهبری در دیدار مسئولان راهیان نور کدام سفیر خارجی بود؟

۹۵/۱۱/۲۳
واحدهای صنفی آسب دیده در حادثه پلاسکو به بانک تجارت مراجعه کنند

بانک تجارت به عنوان بانک عامل در پرداخت تسهیلات به کسبه آسیب دیده در حادثه پلاسکو معرفی شد.

۹۵/۱۱/۱۷
پلاسکونشینان هنوز به "نور" نرفته‌اند

در حالیکه رئیس اتاق اصناف از اسکان پلاسکونشینان در مجتمع "نور" از پنجشنبه هفته گذشته خبر داده بود، هنوز هیچ یک از این کسبه آسیب دیده مستقر نشده‌اند و بر اساس مشاهدات خبرنگار ما از مجتمع نور و اظهارات برخی از کاسبان ساختمان پلاسکو، مشکلات هنوز حل نشده و آنها هنوز مغازه‌ای تحویل نگرفته‌اند.

۹۵/۸/۱۲
روش های عجیب و غریب برای جوانسازی پوست

درمان با نور آبی و قرمز،روش خون آشام،عصاره ی حلزون،ماسک خاویار، میکرونیدلینگ پوست سر و درمان با جفت جنین گوسفند از عجیب ترین روش هایی هستند که تابحال برای جوانسازی پوست استفاده می شوند.