پایگاه اطلاع رسانی فانوس | تسهیلات

آخرین اخبار کلیدواژه تسهیلات (۱۷۲)

۹۶/۶/۳۰
کاهش اقساط وام مسکن در دولت در حال بررسی است

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه کاهش اقساط وام مسکن در دولت در حال بررسی است گفت: هرگونه شرایط جدیدی اگر در پرداخت تسهیلات مسکن ایجاد شود شامل متقاضیانی که قبلا از این تسهیلات استفاده کرده اند خواهد شد.

۹۶/۶/۳۰
۱۱۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا به آمل اختصاص یافت

معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل از تخصیص ۱۱۰ ریالی تسهیلات به بخش اشتغال این شهرستان خبر داد.

۹۶/۶/۲۸
۱۰۰میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان مرکزی پرداخت شد

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یکصد میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اشتغالزایی در روستاهای استان مرکزی پرداخت شده است.

۹۶/۶/۲۸
۸۰۰۰ میلیون ریال تسهیلات به دامداران عشایر گلستان پرداخت شد

رئیس اداره فناوری مکانیزه کشاورزی گلستان گفت: ۸۰۰۰ میلیون ریال تسهیلات به دامداران عشایر گلستان پرداخت شد.

۹۶/۶/۲۸
ایجاد بیش از 900 طرح اشتغالزایی برای مددجویان تهرانی

سرپرست معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران به تشریح عملکرد پنج ماهه سال جاری این نهاد در بخش اشتغال و خودکفایی پرداخت.

۹۶/۶/۲۸
۷ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به کمیته امداد شهرستان جیرفت اختصاص یافت

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان جیرفت از اختصاص ۷میلیارد تومان تسهیلات بانکی به کمیته امداد شهرستان جیرفت خبر داد.

۹۶/۶/۲۸
اعطای تسهیلات برای رونق تولیدات

جلسه‌ای به منظور هم اندیشی و سرعت بخشیدن به تخصیص ۵۰ هزار میلیارد تومان برای رونق تولید در سال جاری با حضور رییس کل بانک مرکزی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

۹۶/۶/۲۸
شماره شبای موسسه اعتباری نور مورد تایید نیست

مشمولانی که شماره شبای خود را از موسسه اعتباری نور اخذ نموده و اقدام به ثبت آن در سامانه سهام عدالت کرده‌اند، در آینده پیامکی از سوی سازمان خصوصی سازی ارسال خواهد شد تا نسبت به ثبت شماره شبای جدید اقدام کنند.

۹۶/۶/۲۷
395 هزار نفر وام ازدواج گرفتند

شبکه بانکی از ابتدای مرداد امسال به بیش از 395 هزار نفر وام پرداخت کرد و بالغ بر 47 هزار نفر نیز تمام مراحل ثبت نامی را گذرانده و در مرحله دریافت وام هستند.

۹۶/۶/۲۷
اعطای تسهیلات ٤هزار میلیارد ریالی به بیمه شدگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی تصویب شد

رئیس هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی از تصویب اعطای تسهیلات٤هزار میلیارد ریالی به بیمه شدگان و مستمری بگیران در هیات مدیره این سازمان، خبر داد.

۹۶/۶/۲۷
سپرده‌گذاری ۱۱۰۰ میلیارد تومانی برای صادرات

بسته حمایت از توسعه صادرات غیر نفتی که اخیرا ابلاغ شده در قالب آن از سپرده‌گذاری ۱۱۰۰ میلیارد تومانی در این بخش یاد شده است.

۹۶/۶/۲۷
تکرار پول پاشی اشتغالی

دیروز آغاز اجرای دو طرح ایجاد اشتغال با حضور روسای سازمان برنامه، بانک مرکزی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلید خورد. اعتباری که برای این دو طرح در نظر گرفته شده حدود 30هزار میلیارد تومان است.

۹۶/۶/۲۶
فروش اقساطی مسکن مهر، ضامن نیاز ندارد

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران از توافق باشهرداری برای اتصال مترو پردیس به خط ۴ (سرخه حصار) خبر داد و گفت: بانک مسکن شرط ضامن را برای فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر حذف کرد.

۹۶/۶/۲۶
رتبه ی بانک خود را بیابید

ولی الله سیف از اعلام رتبه بندی بانک‌ها خبر داد و گفت:‌ من هیچ وقت نمی‌رفتم در جایی که مجوز از بانک مرکزی ندارد، سرمایه‌گذاری کنم؛ ضمن اینکه اگر اشتباهی کردم باید پای آنها بایستم.

۹۶/۶/۲۶
بهبود شرایط دسترسی به مسکن

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن با اشاره به اینکه پیشی گرفتن موجودی مسکن از تعداد خانوارها به مفهوم وضعیت مطلوب سرمایه‌گذاری و تولید در بخش مسکن است،گفت: شاخص دسترسی به مسکن طی سال‌های اخیر کاهش یافته است.

۹۶/۶/۲۶
اختصاص ۲۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال

رئیس سازمان برنامه و بودجه از تامین مالی ۲۵ هزار میلیارد تومانی شبکه بانکی برای ایجاد اشتغال خبر داد.

۹۶/۶/۲۶
فضاسازی شهر قزوین باید در ایام محرم باشکوه باشد

سرپرست شهرداری قزوین گفت: اقدامات ستاد ساماندهی تسهیلات محرم و ستاد مهر در شان شهروندان و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته باشد.

۹۶/۶/۲۶
جزئیات طرح اشتغالزایی روستایی

معاون سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه ۵ هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی با نرخ سود صفردرصد در اختیار بانکها قرار می‌گیرد، گفت: بانکها نیز همین میزان منابع را تخصیص خواهند داد.

۹۶/۶/۲۶
تسهیلات مسکن نیازمند اصلاح و بازبینی است

تسهیلات مسکن از مؤلفه های مهم در تأمین مسکن خانوارها است، موضوعی که بدون اصلاح و بازبینی موفقیت آن را با تردیدهای جدی همراه خواهد کرد.

۹۶/۶/۲۵
تسهیلات پرداختی بانک‌ها بیش از ۱۷ درصد افزایش یافت

تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی ۵ماهه نخست امسال، به بخش‌های اقتصادی مبلغ ۲۰۸۲.۴ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ ۳۰۸.۸ هزار میلیارد ریال معادل ۱۷.۴ درصد افزایش دارد.

۹۶/۶/۲۵
نقش حاکمیتی شرکت راه‌آهن ‌ایران باید تغییر کند

مدیرعامل رجا‌ گفت: ضروری است نقش حاکمیتی شرکت راه‌آهن ایران تغییر کند و با حمایت دولت، شرکت‌های ریلی از فضای آزاد تجاری برخوردار شوند.

۹۶/۶/۲۵
چالش «تبعیض» در پرداخت «حقوق» بازنشستگان/افزایش رقم وام ‌ضروری تا 4 میلیون تومان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از افتتاح پنج خانه امید در روز جاری خبر داد و اظهار کرد: تا کنون 38خانه امید داشتیم که اکنون شمار آن به 43خانه امید می رسد.

۹۶/۶/۲۵
تخصیص ۶۰ میلیارد تومان اعتبارات فنی و اعتباری برای احیای واحدهای تولیدی اردبیل

استاندار اردبیل گفت: ۶۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات فنی و اعتباری برای استان اردبیل در نظر گرفته شده که از این اعتبارات برای کمک به واحدهای تولیدی به ویژه واحدهایی که قبل از سال ۹۱ آغاز به فعالیت کرده‌اند استفاده می‌کنیم.

۹۶/۶/۲۵
برای وام مسکن چقدر و با چه قیمتی اوراق بخریم؟

در معاملات فرابورس ایران، قیمت اوراق تسهیلات مسکن نسبت به هفته گذشته مقداری روند کاهشی را طی کرده است، در این روزها هر ورق حدودا ۷۸ هزار تومان معامله می شود.

۹۶/۶/۲۵
یادداشت تفاهم ۱۵ میلیارد یورویی ایران و چین

بانک مرکزی ایران و بانک توسعه چین، یادداشت تفاهمی معادل ۱۵ میلیارد یورو با موضوع ارائه تسهیلات تأمین مالی پروژه‌های عمرانی و تولیدی امضاء کردند.

بیشتر در حال بارگذاری...