پایگاه اطلاع رسانی فانوس | کلینتون

آخرین اخبار کلیدواژه کلینتون (۲۰۴)

۹۶/۲/۴
اگر انتخابات آمریکا تکرار شود، ترامپ بار دیگر بر کلینتون پیروز می‌شود

جدیدترین نظرسنجی روزنامه واشنگتن‌پست نشان داد اگر انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بار دیگر برگزار شود، ترامپ باز هم بر کلینتون پیروز می‌شود.

۹۶/۱/۱۶
سقوط جنگنده «اف-16» در مریلند

مقامات مریلند از سقوط یک فروند هواپیمای نظامی «اف-16» در نزدیکی پایگاه «اندروز» خبر دادند.

۹۵/۱۲/۸
رئیس جدید کمیته حزب دموکرات آمریکا انتخاب شد

وزیر کار سابق آمریکا و نامزد مورد حمایت کلینتون و اوباما به عنوان رئیس جدید کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا انتخاب شد.

۹۵/۱۱/۲
رژه تحلیف با شعار «تو رئیس‌جمهورمان نیستی» همچنان ادامع دارد

رژه تحلیف در حالی ادامه دارد که چند خیابان دورتر، دود سیاه غلیظی از لیموزینی که آتش گرفته، به آسمان بلند شده است.

۹۵/۱۱/۱
آغاز ریاست جمهوری ترامپ؛ از سوگند در برابر قاضی دیوان عالی تا رژه در خیابان پنسیلوانیا

دونالد ترامپ پس از یک رقابت سنگین انتخاباتی و حواشی بعد از آن در نهایت امروز( جمعه) به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهوری آمریکا سوگند یاد می کند.

۹۵/۱۰/۲۸
8 ساعت با کاسترو حرف زدم و خسته نشدم

اسطوره فوتبال آرژانتین در جدیدترین اظهارات خود دو مقام سابق فوتبال جهان را دزد بین المللی توصیف کرد و درباره دیدارش با فیدل کاسترو گفت: 8 ساعت با او حرف زدم و خسته نشدم.

۹۵/۱۰/۱۹
بسته بندی "ماریجوانا" برای توزیع در مراسم تحلیف ترامپ+ عکس

اعضای ائتلافی حامی قانونی شدن مصرف ماریجوانا در آمریکا می خواهند در آیین تحلیف ترامپ با این ماده مخدر از مهمانان پذیرایی کنند.

۹۵/۱۰/۱۷
کلینتون باید به خاطر جنایت علیه بشریت به دار آویخته شود/ ترامپ برای خاورمیانه بهتر از اوباما خواهد بود

«رابی استیونسون» می‌گوید: در مورد سوریه، ترامپ صددرصد بهتر از اوباما و کلینتون است. جهت‌گیری او درباره روابط نزدیک‌تر با روسیه هم این ترجیح را تقویت می‌کند.

۹۵/۱۰/۵
مستند "الماسی برای فریب"/ جزئیات نفوذ دستگاه امنیتی ایران در اپوزیسیون خارج‌نشین+ فیلم

مستند "الماسی برای فریب" روایتی از نفوذ دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی در کانون اپوزیسیون خارج‌نشین و اشراف بر تحرکات ضد انقلاب و نمایشی از اقتدار سربازارن گمنام امام زمان (عج) در به سخره گرفتن سرویس‌های جاسوسی غرب بود.

۹۵/۱۰/۵
ترامپ مانند کلینتون در مورد خاورمیانه برنامه ندارد

یک استاد دانشگاه کالیفرنیا معتقد است که ترامپ مانند کلینتون در مورد خاورمیانه برنامه ندارد، اگرچه سیاست‌های خاورمیانه‌ای کلینتون منتهی به جنگ جهانی سوم می‌شد.

۹۵/۱۰/۵
ظرفیت‌های حماسه ۹دی در مهار چالش‌های پیش رو

حماسه عظیم مردم ایران در نهم دی‌ماه سال ۱۳۸۸که به مهار فتنه بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری انجامید، از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است.

۹۵/۹/۲۹
تداوم اعتراض ها علیه ترامپ+ تصاویر

در آستانه رای گیری روز دوشنبه در الکترال کالج برای انتخاب رسمی رئیس جمهور بعدی آمریکا، هزاران نفر از مردم شهر لس آنجلس در اعتراض به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری این کشور دست به تظاهرات زدند.

۹۵/۹/۲۹
کلینتون: پوتین شخصاً دستور حملات سایبری علیه سیستم‌های انتخاباتی آمریکا را صادر کرد

وزیر خارجه سابق آمریکا مدعی شد که رئیس‌جمهور روسیه و مدیر «اف بی آی» دو مجرم اصلی شکست وی در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا می‌باشند.

۹۵/۹/۲۷
کلینتون: کینه شخصی پوتین از من علت دخالت روسیه در انتخابات آمریکا بود

نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر آمریکا خصومت شخصی رئیس‌جمهوری روسیه با خود را عامل اصلی دخالت مسکو در انتخابات ایالات متحده دانست.

۹۵/۹/۲۲
اگر نامه رئیس FBI به کنگره نبود کلینتون پیروز انتخابات بود

یک تحلیلگر آماری آمریکایی می‌گوید که اگر انتخابات آمریکا یک روز قبل از انتشار نامه رئیس پلیس فدرال به کنگره برگزار می‌شد کلینتون برنده انتخابات بود.

۹۵/۹/۱۴
ترامپ زنگ زوال روزنامه نگاری را به صدا درآورد

«کثیف و دروغ پرداز» این توصیفی است که به‌طور مداوم دونالد ترامپ در طول دوران رقابت‌های انتخاباتی خود از رسانه‌های امریکایی داشت.

۹۵/۹/۱۰
ناراحتی رقیب انتخاباتی هیلاری کلینتون از انتخاب ترامپ

برنی سندرز، رقیب هیلاری کلینتون در رقابت های مقدماتی حزب دموکرات، در مقاله ای ناراحتی خود را از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد.

۹۵/۹/۴
قوت گرفتن احتمال تقلب در انتخابات آمریکا/ آیا کلینتون رئیس جمهور آمریکا می شود؟

براساس گفته چند کارشناس حوزه رایانه و همچنین حقوقدان‌ها احتمالا در روند رای گیری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سه ایالت ویسکانسین، میشیگان و پنسیلوانیا "دستکاری" شده و احتمال اعلام کلینتون به عنوان پیروز این انتخابات قوت گرفته است.

۹۵/۹/۴
اختلاف آرای مردمی کلینتون با ترامپ به مرز 2.5 میلیون رای رسید

در حالی که شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در برخی ایالتها ادامه دارد، میزان پیشتازی آرای مردمی هیلاری کلینتون در قیاس با دونالد ترامپ به مرز 2.5 میلیون رای رسیده است.

۹۵/۹/۴
نامزد حزب سبز آمریکا بازشماری آرا در سه ایالت را خواستار شد

نامزد حزب سبز آمریکا با انتشار بیانیه‌ای که مورد استقبال حامیان کلینتون قرار گرفته، بازشماری آرا در سه ایالت کلیدی را خواستار شد.

۹۵/۹/۴
آراء مردمی کلینتون ۲ میلیون بیش از ترامپ است

پس از گذشت بیش از 2 هفته از انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا، شمارش آراء مردمی نشان از افزایش 2 میلیونی آراء مردمی هیلاری کلینتون، نسبت به دونالد ترامپ در این انتخابات دارد.

۹۵/۹/۳
ترامپ به دنبال آتش‌گشودن به ایران است

تحلیلگر مسائل بین الملل معتقد است که ترامپ به دنبال آتش‌گشودن به منطقه خاورمیانه و به‌ویژه ایران است و باید از روزی ‌ترسید که وی فرمان آتش به سوی کشتی‌های ایران را صادر کند و در مقابل ایران نیز مقابله به مثل کند.

۹۵/۹/۳
ترامپ خطاب به رسانه های آمریکا: شما دروغگو هستید

دونالد ترامپ، در اولین نشست غیر علنی با مدیران رسانه های اصلی، آنان را به رگبار ناسزا بست.

۹۵/۹/۲
ترامپ برای ایران بهتر از کلینتون است

مدیر کل وزارت خارجه دولت اصلاحات معتقد است که گزینه ترامپ برای ایران بهتر از کلینتون است و انتخاب او برای اعراب و ترکیه خبر بدی بود.

۹۵/۹/۱
تقویت روحیه ضد ایرانی دموکرات ها در دولت ترامپ

یک استاد روابط بین الملل معتقد است که رویکرد ضدایرانی حزب دموکرات در دوره ریاست جمهوری ترامپ قوی‌تر می شود، به دلیل اینکه آنها هم‌اکنون در موقعیت اپوزیسیون دولت ترامپ قرار دارند و می‌خواهند برای دولت چالش ایجاد کنند.

بیشتر در حال بارگذاری...