پایگاه اطلاع رسانی فانوس | مناظره

آخرین اخبار کلیدواژه مناظره (۱۶۹)

۹۶/۷/۲۰
برنامه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی

نود و ششمین جلسه شورای علمی راهبردی دبیرخانه هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره برگزار شد.

۹۶/۶/۱۲
ناگفته های ضرغامی از فتنه 88

رئیس سابق صدا و سیما ناگفته های جالبی از حوادث تلخ فتنه 88 و به ویژه در خصوص مناظرات پیش از انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرد.

۹۶/۵/۲۴
تلقی مشروطه‌خواهان از آزادی

مجله علوم انسانی «زاویه» این هفته مناظره خود را با موضوع تلقی مشروطه خواهان از آزادی برگزار می‌کند.

۹۶/۵/۲۴
سبک مناظرات رضوی (ع) نسخه عصر ما

شاید این که سال هاست رهبری معظم حرف از تحول در علوم انسانی می‌زنند و متولیان امر همچنان در خم یک کوچه اند، با رونق کرسی های مناظره به سبک و سلوک رضوی (ع) از این بن بست بی ارادگی خارج شود.

۹۶/۳/۱۳
منتقد آرژانتینی مسی: گلزنی به ایران که ارزشی ندارد

شب گذشته معروف ترین برنامه ورزشی کشور اسپانیا، میزبان بزرگترین منتقد آرژانتینی لیونل مسی بود. ال چیرینگیتو دی خوگونس، پربیننده ترین برنامه ورزشی کشور اسپانیاست که از شبکه لاسستا پخش می شود.

۹۶/۳/۹
کوربین: اگر پیروز شوم از توافق با ایران حمایت می کنم

جرمی کوربین رهبر حزب کارگر در اولین مناظره تلویزیونی اش اعلام کرد که اگر در انتخابات سراسری پیروز شود از « آنچه باراک اوباما در توافق هسته ای با ایران حاصل کرد » حمایت می کند.

۹۶/۳/۵
ناگفته‌های زندگی «میرسلیم» از زبان پسرش

فرزند میرسلیم به ناگفته هایی از زندگی پدرش در باره کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری، ازدواج، ورزش، مناظرات انتخاباتی و ... پرداخت.

۹۶/۲/۲۸
مناظره این دوره بیشتر یارکشی بود!

یک آسیب شناس گفت؛ متاسفانه در مناظره این دوره از ریاست جمهوری بیشتر شاهد یارکشی و تخریب کاندیداها نسبت به یکدیگر بوده ایم.

۹۶/۲/۲۷
7 نموداری که نشان می‌دهد شاید روحانی ببازد+ عکس

بلومبرگ در گزارشی با تاکید بر احتمال شکست حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری آتی ایران، هفت نمودار را منتشر کرده که به نظر این رسانه می‌تواند دلیل ناکامی او باشد.

۹۶/۲/۲۷
بازگشت بازیگر زن پس از ۸ سال به رسانه ملی/ حتما رای می دهم +عکس

پروانه معصومی درباره‌ لزوم مشارکت مردم در انتخابات گفت: هر جا که باشیم اول این که حقمان است انتخاب کنیم و رأی بدهیم.

۹۶/۲/۲۶
تغییر معنای واژه‌ها در زبان سیاستمداران/وقتی جهانگیری گسترش خام فروشی را «جلوگیری از خام فروشی» می‌نامد

در حالی جهانگیری در مناظره اقتصادی از عملکرد دولت روحانی در زمینه جلوگیری از خام فروشی به عنوان یکی از محورهای اصلی اقتصاد مقاومتی به شدت دفاع کرد که در دولت یازدهم توسعه صنعت پالایش به شدت کند و محدود شده است.

۹۶/۲/۲۵
از ادعای تباهی اخلاق در مبارزات انتخاباتی تا توسل به اموات برای جلب رای

فقط سه روز از فرصت تبلیغات انتخاباتی باقی مانده است. در این فضا تقریبا همه روزنامه ها ، مستقیم و غیرمستقیم سعی کرده اند از سرمقاله هایشان در جهت حمایت یا نفی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری استفاده کنند. بخشی از مهم ترین سرمقاله های امروز را برای فانوسی ها انتخاب کردیم.

۹۶/۲/۲۵
نتیجه انتخابات را کسانی رقم می‌زنند که برای رأی دادن مردد هستند

در فاصله چند روز مانده به انتخابات به نظر می‌رسد اغلب رأی دهندگانکاندیداهای خود را انتخاب کرده اند و باید تمام تلاش ها معطوف به کسانی شود که قصد شرکت در انتخابات را ندارند، یا هنوز برای شرکت در انتخابات مردد هستند.

۹۶/۲/۲۴
محسن هاشمی از برگزاری مناظره با مرتضی طلایی منصرف شد

در حالی که قرار بود ساعت ۱۴ بعدازظهر یکشنبه مناظره‌ای با حضور محسن هاشمی و مرتضی طلایی در دانشگاه تهران برگزار شود، محسن هاشمی در دقیقه ۹۰ از این مناظره انصراف داد.

۹۶/۲/۲۴
آمادگی ستاد حجت الاسلام رئیسی در خصوص مناظره پیرامون مشکلات طرح تحول سلامت

پیرو اعلام قائم مقام وزیر بهداشت مبنی بر اعلام آمادگی برای مناظره زنده تخصصی در مورد مشکلات طرح تحول سلامت به اطلاع می‌رساند ستاد سلامت حجت الاسلام و المسلمین رئیسی نیز آمادگی خود را برای حضور در این مناظره اعلام می‌دارد.

۹۶/۲/۲۴
افشاگری کاندیداها ثمری جز دلسردی مردم ندارد

یک جامعه‌شناس با انتقاد از شیوه افشاگری در مناظره‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: افشاگری کاندیداها ثمری جز دلسردی و از بین رفتن اعتماد جامعه ندارد.

۹۶/۲/۲۴
مناظره سوم آمارها را جابجا کرد!

مناظره سوم آمارها در جدیدترین نظرسنجی‌ها را جابجا کرد.

۹۶/۲/۲۴
از " دو قطبی های انتخاباتی" و " برنامه های اقتصادی نامزدها " تا " ا منیت در منطقه" در سرمقاله های امروز

سرمقاله روزنامه های امروز عموما به موضوع انتخابات ریاست جمهوری و تحلیل نکات مطرح شده در سومین مناظره تلویزیونی اختصاص داشت. برخی با محوریت اخلاق سرمقاله نوشتند و عده ای هم صرفا به راهکارها و تکنیک های تبلیغاتی متکی بودند تا هر چه بیشتر آرای مردمی را به جریان سیاسی وابسته به این رسانه ها جلب کنند.

۹۶/۲/۲۴
تیتر نخست روزنامه های امروز

هر چه به انتخابات نزدیک تر می شویم، فضای رسانه ای کشور رنگ و روی انتخاباتی تر بیشتری به خود می گیرد. امروز جز چند روزنامه که تیترها و صفحه نخست های معمولی زدند ، بقیه لبریز از تیترهای جهت دار سیاسی بودند.

۹۶/۲/۲۴
«توافق هسته‌ای شکست‌خورده»، اتهامی که حسن روحانی با آن مواجه شد

روزنامه انگلیسی با پرداختن به آخرین دور از مناظره تلویزیونی نامزدهای انتخاباتی ایران، آن‌را محلی برای انتقاد از «حسن روحانی» بر اساس نقطه ضعف‌های او در مدیریت اقتصادی برشمرد.

۹۶/۲/۲۳
فرصت پاسخگویی به اتهامات مطرح شده در مناظره سوم فراهم شود

ستاد سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواستار فراهم شدن فرصت قانونی پاسخگویی به اتهامات و اهانت های حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در مناظره سوم شد.

۹۶/۲/۲۳
دعوت رسمی «رئیسی» از «روحانی» برای مناظره + تصویر نامه

نماینده حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در نامه‌ای به رئیس رسانه ملی، درخواست برگزاری مناظره بین رئیسی و روحانی را اعلام کرد.

۹۶/۲/۲۳
اعلام آمادگی ستاد قالیباف برای مناظره دونفره با روحانی

رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در توئیتر شخصی خود نوشت: آقای روحانی در مناظره دیروز حرف‌هایی زد که بایستی به افکار عمومی پاسخ دهد.

۹۶/۲/۲۳
پیشگامی رئیسی در آخرین نظرسنجی ها / مناظره دیروز و افشاگری نامزدها علیه یکدیگر چه تاثیری بر آرای مردمی خواهد داشت ؟ + عکس

سومین مناظره تلویزیون در حالی حدود 19 ساعت قبل برگزار شد که 6 نامزد انتخابات درگیر بحث های حاشیه ای زیادی شدند.

۹۶/۲/۲۳
مناظره نمایندگان نامزدها برگزار می‌شود

قاضی زاده گفت: برای مناظره نماینده نامزدها، مصوبه کمیسیون تبلیغات را داریم و در حال برنامه ریزی برای انجام این برنامه هستیم.

بیشتر در حال بارگذاری...