پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | ایران به واسطه قدرت نظامی در منطقه دست برتر دارد

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌و‌گو با فانوس:

ایران به واسطه قدرت نظامی در منطقه دست برتر دارد

سرویس سیاسی - محمد زارع فومنی با انتقاد از کسانی که می گویند ما به قدرت نظامی نیازی نداریم، نیروی نظامی کشور را مهمترین عامل بازدارنده از جنگ دانست.

حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان سپاه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی فانوس گفت: برداشت من از فرمایشات رهبر معظم انقلاب این است که ایشان خواستند به همه مسئولین بگویند ما باید اقتدار و قدرت نظامی خود را حفظ کنیم و اینکه بگوییم مانند سایر کشورها قدرت نظامی نداشته باشیم و دستمان را مقابل آمریکا بالا ببریم کاملاً حرف غلط و نابخردانه ای است. 

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با اشاره به قدرت منطقه ای ایران اظهار داشت: ایران به واسطه قدرت نظامی خود در حال حاضر در منطقه و در دنیا حرف برای گفتن دارد و همین موضوع باعث شده که به کشورهای مزدوری همچون عربستان نهیب بزند و دست برتر در منطقه را داشته باشد. 

آمریکا به هیچ وجه به خاطر برجام از جنگ با ایران منصرف نشده است

فومنی ابراز داشت: رهبر انقلاب خواستند به مسئولین کشور بگویند که اگر قدرت نظامی نداشته باشیم، دشمن پشیزی ما را حساب نمی کند و ارزشی برای ما قائل نخواهد بود و حسابی نیز از ما نخواهد برد و لذا ما باید اقتدار نظامی خود را حفظ کنیم و هر روز پیشرفت کنیم و دشمن را از قدرت نظامی خود به واهمه بیندازیم. 

وی با بیان اینکه برداشته شدن سایه جنگ از روی سر کشور به واسطه برجام نبوده است گفت: آمریکا به هیچ وجه به خاطر برجام از جنگ با ایران منصرف نشده بلکه آنها از قدرت نظامی ما می ترسند هرچند ما با صدور انقلاب خود در آن سوی مرزها در حقیقت بر قلب ها حکومت می کنیم و در قلب های مردم پایگاه داریم اما آمریکایی ها با به راه انداختن جنگ و خون ریزی در نقاط مختلف دنیا، تنها در کشورهای مختلف پایگاه نظامی دارند. 

دبیر کل حزب مردمی اصلاحات افزود: آقای رئیس جمهور با گفتن این جمله که برجام سایه جنگ را از سر کشور برداشت در حقیقت یک شوخی سیاسی انجام داده و ذوق زده بوده است و یکی از بزرگترین اشتباهات این دولت نیز ربط دادن همه مسایل و مشکلات کشور به برجام بود که از سوی رئیس جمهور صورت گرفت. 
   
/انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات