پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | دولتمردان از دادن آمار و ارقام دروغ و غلط به مردم پرهیز کنند

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با فانوس:

دولتمردان از دادن آمار و ارقام دروغ و غلط به مردم پرهیز کنند

سرویس سیاسی - محمد بیرانوندی با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولین مرکز آمار، مردم را پشتوانه اصلی نظام عنوان کرد و مسئولین را از دادن هرگونه آمار و اطلاعات غلط به مردم برحذر داشت.

محمد بیرانوندی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری دردیدار با برخی مسئولین مرکز آمار ایران در گفت وگو با خبرنگار سیاسی فانوس گفت: فرمایش ایشان مبنی بر حرام بودن دادن آمار و اطلاعات غلط به مردم در حقیقت فتوایی است که انجام آن بر همه ما واجب است. 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: اما باید توجه داشت که مردم توقع دارند مسئولین در گفتار خود صداقت به خرج دهند و لذا دولتمردان باید وضعیت را همانطور که هست عنوان کنند و از دادن آمار و ارقام دروغ و غلط به مردم پرهیز نمایند. 

نماینده مردم خرم آباد با بیان اینکه می بایست با یک نگاه کارشناسی آماری دقیق به مردم داد اظهار داشت: مردم پشتوانه اصلی نظام هستند و هرجا و هر زمانی مشکل و تهدیدی متوجه این کشور شود همین مردم هستند که پیش قدم می شوند و برای دفاع و پشتیبانی از نظام حرکت می کنند و اگر قرار باشد با ادان آمار و اطلاعات غلط به مردم، آنها را نسبت به نظام ناامید کنیم قطعاً کار خطا و طبق فرمایش رهبر انقلاب گناه کبیره مرتکب شده ایم. 

بیرانوندی ابراز داشت: ما مجبوریم که در این زمینه دقیق تر و با حساسیت بیشتری عمل کنیم و این اعتماد عمومی را با آدرس غلط دادن به مردم از بین نبریم چراکه این اعتماد عمومی را باید در صداقت جستجو کرد.

/انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات