پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | ارائه آمار غلط، بلای بزرگی است که به جان برخی مسئولان افتاده

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با فانوس:

ارائه آمار غلط، بلای بزرگی است که به جان برخی مسئولان افتاده

سرویس سیاسی - نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایش های رهبر انقلاب در دیدار با برخی مسئولین مرکز آمار ایران، مسئولین جمهوری اسلامی را به رعایت بیشتر مسایل شرعی دعوت کرد.

محمد کاظمی، نایب رئیس اول کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس و نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی فانوس با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری در دیدار برخی مسئولین مرکز آمار ایران گفت: باعث تأسف است آمارهایی که برخی مسئولین در هر زمینه ای می دهند صحیح نیست که این موضوع به این معناست که یا معیارها توسط دولت ها متفاوت است یا بی دقتی می شود.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما همیشه در ارائه آمار در دولت های مختلف اختلاف نظر داریم اظهار داشت: این آمارهای غلط باعث شده که ما به اطلاعات درست دسترسی نداشته باشیم و بر این اساس برنامه ریزی‌ها هم درست نمی تواند انجام شود. 

ارائه آمار غلط بلای بزرگی است که به جان برخی مسئولین افتاده است

 نماینده مردم ملایر با تأکید بر فرمایش رهبر انلاب مبنی بر گناه کبیر بودن دادن آمارهای غلط ابراز داشت: مسئولین بدانند که ارائه آمار غلط خلاف شرع است و اگر نتوانسته اند کاری را به درستی انجام دهند، صادقانه با مردم صحبت کنند و بگویند که در این زمینه توان کار کافی نداشته اند و دادن اطلاعات دروغ و ناردست به مردم نه تنها دردی را دوا نمی کند بلکه حس بی اعتمادی را نیز در میان آنها به وجود می آورد. 

کاظمی با بیان اینکه ارائه آمار غلط بلای بزرگی است که به جان برخی مسئولان ما افتاده است گفت: مسئولین باید مقید باشند که مسایل شرعی را در گفتمان و رفتارهای خود رعایت کنند و آن را نصب العین خود سازند تا بدین وسیله کمتر دچار انحراف و غلط در کارهای خود شوند. 

وی در پایان برای رعایت صداقت در میان مسئولین پیشنهادی را ارائه کرد و افزود: بنده به مسئولین محترم پیشنهاد می کنم که هر مدیری در اتاق کار خود بنویسد که دروغ حرام است تا این جمله همواره مقابل چشمان او قرار داشته باشد و این مدیر را از انجام اقدامی خلاف قانون و یا شرع بازدارد.

/انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات