پایگاه اطلاع رسانی فانوس | میزبانی از شهروندان در «جشن ولایت» ۱۱۰ مسجد شاخص پایتخت

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران :

میزبانی از شهروندان در «جشن ولایت» ۱۱۰ مسجد شاخص پایتخت

سرویس اجتماعی - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برپایی جشن های گسترده دهه ولایت با همکاری مساجد در بیش از ۱۱۰ مسجد شاخص پایتخت خبر داد.

به گزارش فانوس، مجتبی عبدالهی در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه سرداران بی پلاک یادواره شهید مدافع حرم محسن حججی در بوستان هفت چنار منطقه ده تهران اظهار داشت: شهرداری تهران برابر سنوات گذشته در ایام دهه ولایت جشن های مختلفی را در سطح شهر تهران برگزار می کند.

وی با اشاره به برپایی جشنواره فرهنگی ورزشی سرداران بی پلاک یادبود شهید بزرگوار مدافع حرم محسن حججی در منطقه ده پایتخت، افزود: در راستای تکریم ایام دهه ولایت و عید سعید غدیر خم و روز ولایت، جشن های گسترده ای با همکاری مساجد در بیش از ۱۱۰ مسجد شاخص پایتخت اجرا می شود.

به گفته معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، همچنین برنامه ها و جشن های گسترده ای نیز در تمامی مناطق ومحله ها و مراکز و اماکن فرهنگی تفریحی شهر تهران  پیش بینی شده که در ایام دهه ولایت ویژه شهروندان تهرانی برگزار می شود.

عبدالهی، اظهارامیدواری کرد که مجموعه این اقدامات در سطح شهر طی ایام دهه ولایت، ضمن پاسداشت اعیاد اسلامی و ارتقای نشاط معنوی و اجتماعی شهروندان، و شادی و شادکامی را برای خانواده های تهرانی به ارمغان آورد.

بر اساس این گزارش، جشنواره فرهنگی ورزشی سرداران بی پلاک یادبود شهید مدافع حرم محسن حججی با حضور دکتر عبدالهی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران افتتاح شد.

این جشنواره با مشارکت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ده شهرداری تهران، شورایاری منطقه، مدیریت محله هفت چنار، پایگاه مقاومت بسیج شهید مسعود محمدیان حوزه ۲۲۷ آل طه- ناحیه مقداد و کانون فرهنگی شهدای هفت چنار در بوستان هفت چنار برگزار شده است.

اجرای گروه تواشیح، اجرای برنامه مرشد محسن میرزاعلی به همراه برنامه های هنری از دیگر میان برنامه های افتتاحیه این جشنواره بود.

در این پردیس، غرفه های کودک و نوجوان، ایثار و شهادت، ورزش و تندرستی، قرآن بخوانید و جایزه بگیرید، جذب و سازماندهی بسیج، کتاب و کتابخوانی، محصولات فرهنگی و جوایز، خدمات نوسازی و ورزش های میدانی برپا شده است که به همراه برنامه های استیج، تا بیستم شهریور از ساعت ۱۹ الی ۲۲ پذیرای شهروندان و خانواده های تهرانی است.

منبع : مهر
انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات