پایگاه اطلاع رسانی فانوس | تست الکل و مرفین راننده اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی، منفی اعلام شد

رییس دادگستری شهرستان داراب:

تست الکل و مرفین راننده اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی، منفی اعلام شد

سرویس اجتماعی - رئیس دادگستری شهرستان داراب از اعلام نظریه پزشکی قانونی در رابطه با تست الکل و مرفین راننده اتوبوس خبر داد و گفت: طبق اعلام پزشکی قانونی تست الکل و مرفین وی منفی بوده است.

به گزارش فانوس، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحسن موسوی در تشریح آخرین جزئیات پرونده مرگ ۹ دانش‌آموز دختر هرمزگانی اظهار کرد: امروز با حضور نماینده دادستان شکایات خانواده مصدومان اخذ و نظریه پزشکی قانونی در رابطه با وضعیت جسمانی آنان بدون دریافت هزینه اعلام می‌شود.

رئیس دادگستری شهرستان داراب اضافه کرد: به دستور رئیس کل دادگستری استان فارس هماهنگی لازم با بیمه به عمل آمده است که دیات فوتی‌ها و مصدومان سریع تر پرداخت شود.

رئیس دادگستری شهرستان داراب صبح دیروز از بازداشت راننده اتوبوس حامل دانش آموزان دختر هرمزگانی خبر داده بود.

وی گفت: دستورات قضایی لازم صادر و پرونده قضایی دراین رابطه تشکیل شده است، همچنین از زمان وقوع حادثه تمهیدات لازم به دستور مراجع قضایی، فرماندار و امام جمعه برای مصدومان انجام شده است.

این مقام قضایی اظهار کرد: تاکنون آمار کشته شدگان ۹ نفر اعلام شده و ۳ نفر از مصدومان بدحال این حادثه با اورژانس هوایی به شیراز منتقل شده اند.

رئیس کل دادگستری استان فارس هم با تاکید بر رسیدگی سریع به پرونده قضایی این تصادف و شناسایی مقصر یا مقصرین و علل وقوع این حادثه دستور بررسی وضعیت بیمه خودرو و دانش آموزان را صادر کرده بود.

القاصی با اشاره به اینکه صدور مجوز حرکت در شب از سوی مسئولین اقدام اشتباهی بوده است، گفت: پس از کارشناسی، میزان تقصیر مقصران حادثه به صورت دقیق انجام و اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات