پایگاه اطلاع رسانی فانوس | ابتدا والیبالیست بودم و سپس فوتبالیست شدم/طارمی و مسلمان «پت و مت» هستند

احمدزاده:

ابتدا والیبالیست بودم و سپس فوتبالیست شدم/طارمی و مسلمان «پت و مت» هستند

سرویس ورزشی - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قبل از شروع فوتبال، در ارومیه والیبال بازی می کردم.

به گزارش فانوس، فرشاد احمدزاده، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس امشب در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد.

در ابتدا والیبالیست بودم

او درباره روی آوردنش به فوتبال گفت: به دلیل علاقه ای که همه مردم ارومیه به والیبال دارند ما هم در کوچه ها به والیبال مشغول بودیم و اصلا فوتبال بازی نمی کردم. اما به دلیل علاقه ای که به فوتبال داشتم، از حدود 12 سالگی به مدرسه فوتبال رفتم و پس از حضور در مسابقات مدارس در مشهد، به اردوی تیم ملی دانش آموزی هم دعوت شدم. اما در این اردو خط خوردم و تصمیم گرفتم به تهران بیایم چراکه پیشرفت در تهران بسیار محتمل تر بود.

به قولم درباره ورزشگاه آزادی عمل کردم

احمدزاده افزود: از وقتی که به تهران آمدم فقط یکبار به ورزشگاه آزادی رفتم و بازی پرسپولیس و فولاد را از نزدیک دیدم. همان روز بود که حس کردم می توانم در همین ورزشگاه بازی کنم و به خودم قول دادم دیگر به این ورزشگاه و سکوهای آن نمی آیم تا زمانی که به عنوان بازیکن پایم را در ورزشگاه آزادی بگذارم. اتفاقا 3 سال بعد با تیم ملی امید به ورزشگاه آزادی امدم و در اولین بازی ام هم گلزنی کردم.

جواد کاظمیان را دوست داشتم

هافبک پرسپولیس در خصوص بازیکن مورد علاقه اش اظهار داشت: جواد کاظمیان را همیشه دوست داشتم و 2 سال هم با او همبازی شدم. غیر از او بازیکنانی مثل علی کریمی و کریم باقری و همه پرسپولیسی ها را دوست دارم.

درسخوان بودم و هستم

احمدزاده در مورد تحصیلاتش بیان کرد: من دانشجوی فیزیولوژی هستم و درسم همیشه خوب بوده است. البته باید گفت که شرایط تحضیل و ورزش همزمان خیلی سخت است و افرادی مثل علی دایی هم در این زمینه خیلی سختی کشیدند. امیدوارم روزی این مشکل برای کسانی که می خواهند همزمان با ورزش، تحصیلات خود را ادامه دهند، حل شود.

طارمی و مسلمان «پت و مت» هستند

در ادامه برنامه چند عکس به نمایش در آمد و احمدزاده درباره آنها نظرات مختصری داد.

او درباره عکس طارمی و مسلمان، به عبارت "پت و مت" اکتفا کرد و گفت: مهدی و محسن دوست های خوبی هستند و واقعا مثل پت و مت زندگی می کنند. او همچنین در خصوص عینک مهدی طارمی گفت: عینک مهدی تزیینی است و نگران فوتبال بازی کردنش نباشید!

احمدزاده درباره عکس رامین رضاییان نکته خاصی نگفت و فقط برای این لژیونر آرزوی موفقیت کرد.

پس از نمایش عکس اسکوربورد ورزشگاه آزادی و درج نتیجه 4-2 دربی سال 95 بر روی آن، بازیکن تیم پرسپولیس با نشان دادن اعداد 4 و 2 برای استقلالی ها کری خواند.

فرشاد احمدزاده در خصوص محمد انصاری هم گفت: محمد انصاری حرف ندارد و خیلی دوستش دارم و امیدوارم در همه مراحل زندگی اش موفق باشد.

به منصوریان کم لطفی می کنند

بازیکن شماره 10 سرخپوشان پایتخت پس از دیدن عکس علیرضا منصوریان گفت: علی آقا 4 سال مربی من در تیم ملی امید بوده و بسیار برایش احترام قائلم. به نظرم او برای استقلال خیلی زحمت کشیده و نباید برخی کم لطفی ها به او انجام شود. او برای پرسپولیسی ها هم قابل احترام است.

احمدزاده درباره برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: لقب برانکو در تیم «شِفِر» است. او دیسیپلین فوق العاده ای دارد و همه بازیکنان رابا یک چشم نگاه می کند. امکان ندارد که برانکو در فوتبال با کسی شوخی داشته باشد و خیلی دقیق رفتار می کند.

پس از این عکس ماشین گران قیمت هافبک پرسپولیس نشان داده شد که او از اینکه چه کسی این عکس را شکار کرده بسیار متعجب بود!

50 درصد از فصل قبل طلب داریم

در ادامه برنامه، مجری در خصوص دریافتی بالای فوتبالیست ها و اعتراضات آنها به دیرکرد پرداخت باشگاه ها پرسید. پاسخ فرشاد احمدزاده بدین صورت بود: ما از فصل قبل حدود 50 درصد از باشگاه پرسپولیس طلب داریم و امسال هم هیچ دریافتی ای نداشتیم. با این حال یکی از بخش های ثابت تمرین های ما کمک به نیازمندان است و یکی از دوستان محمد انصاری به ما در این زمینه کمک می کند.

خراب کردن موقعیت کلافه ام می کند

احمدزاده با اشاره به این موضوع که اشتباه بزرگی در زندگی اش مرتکب نشده، خاطرنشان کرد: وقتی در فوتبال موقعیت مهمی را از دست می دهم، شب خوایم نمی برد و فقط از خودم سوال می کنم که چطور آن موقعیت تبدیل به گل نشد!

مادرم، سنگ صبور زندگی ام است

در پایان این بازیکن پرسپولیس اظهار داشت که می خواهد از پدر و مادرش حلالیت بطلبد و مادرش مهم ترین سنگ صبور زندگی اش بوده و همیشه به او سفارش می کند که بر خداوند توکل کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات