پایگاه اطلاع رسانی فانوس | ارسال تجهیزات آموزشی به مدارس در آستانه مهر ماه

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش خبر داد

ارسال تجهیزات آموزشی به مدارس در آستانه مهر ماه

سرویس اجتماعی - معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از ارسال تجهیزات آموزشی به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان به مدارس سراسر کشور خبرداد.

به گزارش فانوس، علی زرافشان  در نشست مشترک اعضای شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها در ساختمان شهید رجایی این وزارتخانه اظهار کرد: براساس گزارش استان‌ها کمیته‌های استقبال از مهر ماه تشکیل و طبق روال سال‌های قبل تمهیدات لازم جهت بازگشایی مدارس پیش‌بینی شده است.

وی افزود: موضوع استقرار پایه یازدهم یکی از مسائل مهم سال تحصیلی جدید است و خوشبختانه محتوای آموزشی، تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز برای استقرار پایه یازدهم با کیفیت بالا مهیا شده است.کلید استقرار با کیفیت پایه یازدهم توجه به آموزش معلمان بوده که این برنامه در حال انجام است.

زرافشان با اشاره به موضوع هدایت تحصیلی تصریح کرد: خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته، امسال مشکلات سال قبل را نداشتیم و از توزیع متوازن نیز فاصله‌ای نگرفته‌ایم.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش عنوان کرد: پوشش تحصیلی در شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش 36 درصد است که فاصله چندانی با آنچه در برنامه ششم مشخص شده است ندارد.

وی افزود: بیش از 100 میلیارد تومان تجهیزات آموزشی با هدف تجهیز مدارس خریداری شده که جهت توزیع در مدارس به زودی به استان‌ها ارسال می‌‌شود.

منبع: تسینم

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات