پایگاه اطلاع رسانی فانوس | تردد خودروهای عبوری در شهرک قائم(عج) در شمال تهران کانالیزه شد

تردد خودروهای عبوری در شهرک قائم(عج) در شمال تهران کانالیزه شد

سرویس اجتماعی - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک تهران گفت: تردد خودروهای عبوری در شهرک قائم(عج) کانالیزه شد.

به گزارش فانوس، عبدالمطلب توجهی با بیان این که تردد خودروهای عبوری در شهرک قائم(عج) کانالیزه شد، اظهار داشت: به منظور تعریض، ایمن سازی و حذف خط پارک پیرامون میدان ،  بهسازی فضای سبز، ساماندهی و نظم بخشی به تردد خودروها ، روان سازی ترافیک، افزایش ایمنی تردد عابرین پیاده و خودروهای عبوری ،  کاهش تصادفات و تخلفات رانندگی و  حل مشکل گره ترافیکی ، عملیات اصلاح هندسی میدان قائم (عج) به انجام رسید.

وی گفت: مرحله اول این پروژه در قالب تخریب روکش آسفالتی جداول و باغچه های حاشیه میدان توسط یک  دستگاه لودر در دو شیف کاری و بصورت شبانه روزی آغاز شد و حمل نخاله های حاصل از تخریب با حدود ۶۰ دستگاه کامیون با ظرفیت حمل تقریبی ۱۲ تن به انجام رسید.

توجهی اضافه کرد: در مرحله دوم طرح نسبت به تسطیح و  اجرای عملیات جدول گذاری با استفاده از جداول کانیو قائم و افقی اقدام شد.

معاون شهردار منطقه یک تهران افزود:  در فاز دوم اجرای این عملیات ، لچکی های پیرامون میدان مطابق طرح تایید شده اداره کل مهندسی و ایمنی و ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران احداث و امکان دسترسی مستقیم اهالی شهرک محلاتی به میدان قائم (عج) نیز فراهم می شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/