پایگاه اطلاع رسانی فانوس | مجید بلالی مدیرعامل انتشارات سروش شد

مجید بلالی مدیرعامل انتشارات سروش شد

سرویس فرهنگی و هنری - پس از ماهها بلاتکلیفی مجید بلالی مدیر عامل جدید انتشارات سروش شد.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم، اولین جلسه هیئت مدیره انتشارات سروش در دوره جدید صبح امروز با معرفی مجید بلالی به عنوان مدیرعامل انتشارات برگزار شد.

در این جلسه مجید بلالی ضمن تشکر از مدیران سابق انتشارات سروش، در رابطه با سیاستهای جدید این انتشارات گفت: یکی از اهداف و سیاستهای جدید انتشارات سروش حضور قدرتمند در حوزه نشر کشور است. انتشارات سروش سعی دارد در عرصه نشر کتاب و مجلات و محتوای چند رسانه‌ای بسیار پویا و فعال ظاهر شود تا بتواند به جایگاه قبلی خود بازگردد.

وی افزود: انتشارات سروش همچنان درحال حرکت است و فلسفه وجودی آن آسیب نخواهد دید اما امیدواریم با برنامه‌ریزی و مدیریت سازنده حرکت این انتشارات شتاب بیشتری به خود بگیرد و به عنوان رسانه مکتوب صدا و سیما بتواند با قدرت و برنامه‌ریزی شده در صنعت نشر کشور نقش ایفا کند.

بلالی همچنین بازنگری در سیاستهای تولید آثار این انتشارات را از اولویتهای مدیریت خود دانست و از همه فرهیختگان و اندیشمندان دعوت کردند تا در این مسیر با سروش همکاری کنند.

در ابتدای این جلسه معارفه اعضای هیئت مدیره جدید توسط رضایی رئیس امور مجامع شرکتهای صدا و سیما صورت گرفت و  از هیئت مدیره مدیرعامل سابق، تقی رستم‌وندی تشکر و قدردانی شد.

تقی رستم‌وندی پیش از این مدیرعامل سروش شده بود که در تاریخ دهم خرداد سالجاری با حکم وزیر کشور به عنوان به عنوان قائم‌مقام وزیر در امور اجتماعی و فرهنگی منصوب شد.