پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | صدا و سیما در برابر تخلفات انتخاباتی سکوت نکن

نامه جمعیت رهپویان به رئیس رسانه ملی

صدا و سیما در برابر تخلفات انتخاباتی سکوت نکن

سرویس سیاسی - در نامه جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی خطاب به علی عسگری آمده است: انجام تخلفات حاشیه‌ای که مانع رای دادن مردم یا ابطال صندوقهای خاص شود می‌تواند در یک رقابت نزدیک اثرگذار شود.

به گزارش فانوس به نقل از مهر، جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان صداوسیما تاکید کرد: انجام تخلفات حاشیه‌ای که مانع رای دادن مردم یا ابطال صندوقهای خاص شود می‌تواند در یک رقابت نزدیک اثرگذار شود و پیروز انتخابات را با ظاهری قانونی عوض کند.

متن این نامه به شرح زیر است:

هوالحکیم

جناب آقای دکتر علی عسگری

رییس محترم سازمان صداوسیما

باسلام و احترام؛

گزارشهای مردمی رسیده حاکی از اجرای برخی تخلفات عجیب و غریب مسوولان اجرایی انتخابات است؛ تاخیر در آغاز رای گیری در برخی شعب، نرساندن تعرفه به شعب اخذ رای در مناطق محروم و منتقد دولت خصوصا حاشیه شهرها، لطمه زدن به صندوق در یکی از شعب اخذ رای و امثالهم حاکی از نگرانی دولت مستقر از شکستی سنگین در انتخابات است.

یقینا در مکانیزم موجود انتخاباتی کشور، امکان تقلب گسترده در انتخابات یعنی نخواندن رای مردم ممکن نیست، اما انجام تخلفات حاشیه ای که مانع رای دادن مردم یا ابطال صندوقهای خاص شود می تواند در یک رقابت نزدیک اثرگذار شود و پیروز انتخابات را با ظاهری قانونی عوض کند.

انتظار می رود صداوسیما به عنوان رسانه مردم، نسبت به بروز این تخلفات سکوت نکند و صیانت از حق الناس و امانت حق رای مردم را در گزارش های خود منعکس نماید.

پرویز سروری
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی
۲۹ اردیبهشت 96

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات