پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | دعوت علمای بحرین از مردم برای حضور در مساجد در شب محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم

دعوت علمای بحرین از مردم برای حضور در مساجد در شب محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم

سرویس بین الملل - همزمان با نزدیک شدن به روز قرائت حکم آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین، علمای این کشور در بیانیه‌ای مردم را به حضور پرشور در مساجد دعوت کردند.

به گزارش فانوس به نقل ا زفارس، علمای بحرین در بیانیه‌ای تأکید کرد که در صورت صدور هرگونه حکمی در دادگاه علیه آیت‌الله عیسی قاسم، ملت هر لحظه آمادگی کامل برای عمل به هر نوع فتوای شرعی که صادر خواهد شد، داشته باشند.

علمای بحرین در بیانیه‌ای ضمن تاریخی خواندن حرکت ملت بحرین در دفاع از دینشان در سخت‌ترین و خطیرترین شرایط ، از مردم خواستند در حرکتی فداکارانه در شب دادگاه آیت الله عیسی قاسم ، زن و مرد مساجد را پر نموده و به قرائت ادعیه‌ای که علیه ظلم وارد شده است بپردازند.

در این بیانیه آمده است: اراده ملت به اذن الهی پیروز است ، چرا که این ایمانی‌ست که متزلزل شدنی نیست و  حقی است که هیچ چیز قدرت غلبه بر آن ندارد. اصرار نظام بر ادامه طغیانش و ادامه این محاکمه فریبکارانه تأثیری جز افزودن بر اراده مردم و آمادگی بیشتر آنان برای ایثار و فدا شدن نداشته است.

در پایان بیانیه علما همچنین آمده است : ملت در هر لحظه آمادگی کامل برای عمل به هر گونه فتوای شرعی که در صورت صدور هرگونه حکمی در دادگاه آیت الله عیسی قاسم صادر خواهد شد، داشته باشند.

دادگاه بحرین قرار است روز 31 اردیبهشت حکم آیت‌الله به اتهام واهی پولشویی را قرائت کند.

دادگاه بحرین پیشتر قرار بود روز 17 اردیبهشت این حکم را قرائت کند اما تحت فشار افکار عمومی و هشدار علمای بحرین قرائت این حکم را به روز 31 اردیبهشت موکول کرد.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات