پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | اطلاعیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران درباره تخلفات انتخابات

اطلاعیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران درباره تخلفات انتخابات

سرویس سیاسی - انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران تصریح کرد: امتناع از درج شهرت یکی از نامزدها و عدم تخصیص تعرفه کافی که احتمال رای‌آوری نامزد منتسب به دولت در آن‌ها کمتر است، بخشی از تخلفات انتخابات امروز بوده‌اند.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران درباره نوع برگزاری انتخابات اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

لَقَد أَرسَلنا رُسُلَنا بِالبَیِّناتِ وَأَنزَلنا مَعَهُمُ الکِتابَ وَالمیزانَ لِیَقومَ النّاسُ بِالقِسط

مهم‌ترین وظیفه مجریان انتخابات ایجاد فضایی عادلانه است که مردم بتوانند در آن با آرامش خاطر به نامزد مورد نظر خود رای دهند، اما متاسفانه گزارشات واصله خبر از وجود تخلفات گسترده و غیر قابل چشم پوشی از سوی مجریان انتخابات به سود نامزد دولتی می‌دهند.

امتناع از درج شهرت یکی از نامزدهای رقیب در بسیاری از حوزه‌ها، عدم تخصیص تعرفه کافی به برخی حوزه‌ها که احتمال رای‌آوری نامزد منتسب به دولت در آن‌ها کمتر است، ارائه تعرفه‌های قابل ابطال به برخی از رأی‌دهندگان و قس علی هذا تنها بخشی از تخلفات انجام شده در جریان برگزاری انتخابات امروز بوده‌اند.

توقع از مسئولان نظارتی و ضابطین قانون آن است که هرچه سریعتر و برای دفاع از حق الناس و صیانت از آرای مردم وارد عمل شوند. بی‌شک کسانی که بخواهند در برابر خواست مردم مقاومت کنند از خود مردم سیلی خواهند خورد.

والعاقبه للمتقین

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات