پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | افزودن یک باجه رأی‌گیری به طبقه دوم حسینیه جماران/ کدام چهره‌های شناخته‌شده در جماران رای دادند؟

افزودن یک باجه رأی‌گیری به طبقه دوم حسینیه جماران/ کدام چهره‌های شناخته‌شده در جماران رای دادند؟

سرویس سیاسی - با گذشت نزدیک به ۱۰ ساعت از آغاز زمان رأی گیری، مردم در شعبه اخذ رای حسینیه جماران همچنان به صورت خانوادگی و گروه‌های دوستانه برای انداختن رأی خود شناسنامه به دست وارد این حسینیه قدیمی می‌شوند.

به گزارش فانوس، با گذشت نزدیک به ۱۰ ساعت از آغاز زمان رأی گیری، مردم در شعبه اخذ رای حسینیه جماران همچنان به صورت خانوادگی و گروه‌های دوستانه برای انداختن رأی خود شناسنامه به دست وارد این حسینیه قدیمی می‌شوند.

 

بر این اساس، به دلیل استقبال گسترده مردم، مسئولان اخذ رأی در این شعبه یک باجه رأی گیری دیگر هم به طبقه دوم این حسینیه افزودند تا از انتظار بیش از حد رأی دهندگان در این شعبه جلوگیری شود.

 

گفتنی است از دقایق اولیه صبح امروز، محمدجواد ظریف و همسرش، محمدباقر نوبخت، بیژن نامدار زنگنه و همسرش، محمدرضا عارف و همسرش، محمود واعظی، فاطمه، محسن و یاسر هاشمی رفسنجانی، سیدحسن، سیدیاسر، و سیدعلی خمینی، سیدرضا صالحی امیری، محسن رفیق دوست و همچنین عفت مرعشی، از جمله چهره‌های شناخته شده‌ای بودند که در این حوزه رای خود را به صندوق انداختند.

 

انتهای پیام/