پایگاه اطلاع رسانی فانوس | توقیف محموله ۲۰ میلیاردی قاچاق در اتوبان تهران-کرج

توقیف محموله ۲۰ میلیاردی قاچاق در اتوبان تهران-کرج

سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی استان از کشف مقادیری انواع کالای قاچاق از بار یک دستگاه تریلر به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در اتوبان تهران - کرج خبر داد.

به گزارش فانوس،سردار کامرانی صالح گفت : در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز باخبر شدند که یک محموله کالای قاچاق در بار تریلر از غرب کشور به سمت تهران در حال حرکت است.

 

وی افزود: بلافاصله ماموران با استقرار در محورهای مواصلاتی غرب استان البرز و کنترل نامحسوس محور مذکور ، یک دستگاه تریلر با مشخصات مورد نظر را در اتوبان کرج – تهران حوالی پل کلاک ،شناسایی و با توقیف خودرو راننده و سرنشینان آن را دستگیر کردند.

 

سردار کامرانی صالح تصریح کرد : در بازرسی از خودرو تریلر ، 26 هزار و 770 پاکت سیگار ، 588 کیلوگرم تنباکو ، یک هزار و 320 عدد انواع مواد محترقه ، 352 کارتن سرویس دسینی ، 33 ثوب لباس خارجی ، 180 تخته پتوی مسافرتی و 240 مترپارچه خارجی کشف شد؛ کارشناسان ارزش این محموله را 20 میلیارد ریال برآورد کردند.

 

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان گفت: ازابتدای سال جاری تاکنون بیش از350 میلیاردریال انواع کالای قاچاق دراستان البرز کشف شده است.

انتهای پیام/ 

لینک سریع

#

تبلیغات