پایگاه اطلاع رسانی فانوس | تغییر موضع برانکو در مورد تمرینات تیمش

تغییر موضع برانکو در مورد تمرینات تیمش

سرویس ورزشی - سرمربی پرسپولیس از برگزاری تمرینات تیمش جلو چشم هواداران و خبرنگاران پشیمان شد.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم، تمرین روز گذشته (چهارشنبه) با حواشی زیادی همراه بود و با توجه به اینکه در مجموعه ورزشی خیریه عمل فاصله بین خبرنگاران و بازیکنان نزدیک است، برانکو تصمیم گرفت از امروز تا روز بازی با لخویا تمرینات سرخپوشان پشت درهای بسته برگزار کند.

خبرنگاران حاضر در تمرین روز گذشته پرسپولیس از نزدیک شاهد ناراحتی بازیکنان بابت دریافت بخش کمی از مطالبات خود از باشگاه بودند و به خوبی متوجه شدند که برانکو با صحبت‌هایش با کاپیتان‌های تیم تیمش را به آرامش دعوت کرد. در ادامه مشاجره‌های لفظی در بازی تمرینی بین علیرضا بیرانوند و رضا کرملا‌چعب و همچنین علی علیپور و محسن مسلمان رخ داد. چه بسا اگر کریم باقری نبود شاید مشاجره دوم به درگیری فیزیکی کشیده می‌شد.

نکته قابل توجه اینکه در صحبت‌های تندی که بین علیپور و مسمان ردوبدل شد، مهاجم پرسپولیس به حالت کنایه به مسلمان گفت؛ جلوی خبرنگاران خودت را گم کرده‌ای که صدایت را برای من بالا می‌بری! شاید به خاطر همین مسائل بود که در پایان تمرین برانکو در رختکن تیم اعلام کرد از امروز تا روز بازی با لخویا تمرینات پشت درهای بسته برگزار خواهد شد. این در حالی بود که برانکو از روز دوشنبه همین هفته بعد از مدت‌ها تمرینات تیمش را به روی خبرنگاران و هواداران باز کرده بود.

دیدار پرسپولیس و لخویا ساعت 19:30 روز سه‌شنبه 2 خرداد در ورزشگاه خالی از تماشاگر ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات