پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | نمرات فنی 3 ملی‌پوش ایران در روسیه +عکس

نمرات فنی 3 ملی‌پوش ایران در روسیه +عکس

سرویس ورزشی - سردار آزمون، مهاجم تیم روستوف نمره فنی بسیار خوبی در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر روسیه دریافت کرد و نمره‌های سعید عزت‌اللهی و میلاد محمدی متوسط بودند.

به گزارش فانوس،روستوف شب گذشته (چهارشنبه) در بازی بیست‌ونهم لیگ برتر روسیه میهمان آنژی بود و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید. سردار آزمون که از دقیقه 46 وارد میدان شد زننده گل اول روستوفی‌ها در دقیقه 61 بود.

 خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه در ارزیابی فنی عملکرد بازیکنان 2 تیم آنژی و روستوف به سردار آزمون نمره بسیار خوب 7.5 را اختصاص داد. سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی تیم آنژی هم که از دقیقه 67 در ترکیب تیمش قرار گرفته بود نمره فنی متوسط 6 را دریافت کرد.

این رسانه ورزشی روسیه برای نمایش 90 دقیقه‌ای میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی تیم ترک گروژنی در بازی شب گذشته برابر اسپارتاک مسکو نمره فنی متوسط 6.5 را دریافت کرد. ترگ گروژنی در این بازی خارج از خانه با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه اسپارتاک مسکو با 69 امتیاز صدرنشین است و قهرمانی خود را از قبل مسجل کرد. تیم‌های زسکا مسکو و زنیت سن‌ پترزبورگ به ترتیب با امتیازهای 59 و 58 در رده‌های دوم و سوم قرار دارند. روستوف با 48 امتیاز چهارم است و تیم‌های کراسنودار و ترک گروژنی هم رتبه‌های پنجم و ششم را با امتیازهای 46 و 45 در اختیار دارند.

منبع: تسنیم

لینک سریع

#

تبلیغات