پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | پیام وزیر ارشاد به نماینده کشورمان در مسابقات قرآن مالزی

پیام وزیر ارشاد به نماینده کشورمان در مسابقات قرآن مالزی

سرویس فرهنگی و هنری - وزیر ارشاد در پیامی به حامد علیزاده ضمن آرزوی موفقیت برای وی گفت: ان شاء الله با تلاش و آمادگی در روز جمعه تلاوت و به فضل خدای بزرگ، حائز رتبه برتر در مسابقات شده و افتخار آفرین دیگری برای کشور عزیزمان خواهی شد.

به گزارش فانوس به نقل از فارس؛ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعزام نماینده‌ای رسمی ضمن کسب اطلاع و تجربه از مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به نماینده کشورمان در این رقابت‌ها ابلاغ کرد.

متن پیام وزیر ارشاد به این شرح است؛

جناب آقاب حامد علیزاده، قاری ممتاز جمهوری اسلامی ایران، ان شاء الله با تلاش و آمادگی در روز جمعه تلاوت و به فضل خدای بزرگ، حائز رتبه برتر در مسابقات شده و افتخار آفرین دیگری برای کشور عزیزمان خواهی شد.

محمدمهدی عزیززاده مدیرکل کمیسیون تبلیغ و ترویج قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن حضور در مراسم افتتاحیه و گفت‌وگوهایی با اساتید و شرکت‌کنندگان و عوامل برگزارکننده مسابقات، از نزدیک پیام آرزوی موفقیت نماینده ایران در این مسابقات را از جانب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون قرآن و عترت وی به او ابلاغ کرد.

این اتفاق برای نخستین‌بار است که رخ می‌دهد و نماینده کشورمان هم در گفت‌وگو با عزیز‌زاده از ابراز محبت وزیر ارشاد قدر‌دانی کرد.

 

انتهای پیام/