پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر : اختلاف طایفه‌ای 4 قربانی داد

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر : اختلاف طایفه‌ای 4 قربانی داد

سرویس استان ها - دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: بر اثر اختلاف و درگیری بین 2 طایفه شهلی‌بر و کدخدائی امروز چهار نفر در این شهرستان به قتل رسیدند.

به گزارش فانوس به نقل از خبرنگار فارس ،خانی اظهار کرد: صبح امروز ساعت هفت صبح، آقای ارسالان کدخدائی کارمند دادگستری ایرانشهر توسط افراد مسلح ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به قتل می‌رسد.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر افزود: امروز پس از تشییع جنازه و تدفین وی، سه نفر از طایفه شهلی‌بر در شهرستان بزمان نیز به قتل رسیدند.

وی گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد این قتل‌ها به یکدیگر مربوط بوده و بر اثر اختلافات طایفه‌ای بین دو طایفه شهلی‌بر و کدخدائی  رخ داده است.

خانی بیان کرد: پس از این حوادث دستورات لازم صادر شد، بررسی‌ها توسط بازپرس صورت رفت، جلسه شورای تامین نیز فردا در بزمان تشکیل می‌شود.

این مسؤول اضافه کرد: نیروهای امنیتی برای تعقیب و گریز و دستگیری عاملان این حادثه‌ها به بزمان اعزام شده‌اند و اقدامات قضایی در این خصوص در حال انجام است.

وی گفت: اختلاف و درگیری بین این دو طایفه از سالیان ریشه‌دار بوده و تاکنون کشته‌های زیادی بر جای گذاشته که به دنبال آن امروز نیز شاهد کشته شدن 4 نفر دیگر از این دو طایفه بودیم.

خانی تاکید کرد: افراد در هنگام درگیری‌ها و اختلافات باید از انتقام‌گیری شخصی خود داری و رسیدگی به موضوع را به قانون واگذار کنند.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات