پایگاه اطلاع رسانی فانوس | کنفرانس "بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران" در آنکارا

۲۷ اردیبهشت برگزار می‌شود؛

کنفرانس "بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران" در آنکارا

سرویس اقتصادی - کنفرانس "بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران" با حضور تجار و بازرگانان ترک و کمیسیون روابط اقتصاد خارجی ترکیه در آنکارا برگزار می‌شود.

به گزارش فانوس به نقل از آناتولی، کنفرانس ظرفیت‌های ترکیه-ایران در زمینه سرمایه‌گذاری، تجارت و همکاری‌ دو‌جانبه با همکاری وزارت اقتصاد ترکیه، اتاق تجارت آنکارا، کمیسیون روابط اقتصادی خارجی کشور، انجمن صنعتگران و تاجران مستقل «موسیاد» و سفارت ایران در آنکارا در تاریخ 17 ماه مه(27 اردیبهشت) در محل ATO Congresium برگزار خواهد شد.

در این کنفرانس گؤرسل باران، رئیس هئیت مدیره اتاق تجارت آنکارا، ایلهان اردال، رئیس بخش آنکارای انجمن صنعتگران و تاجران مستقل ترکیه و محمد ابراهیم طاهریان، سفیر ایران در آنکارا شرکت خواهند کرد.

گؤرسل باران، رئیس هئیت مدیره اتاق تجارت آنکارا در این زمینه ضمن تاکید بر خواست اعضای این اتاق برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های ایران اظهار داشت: اعضای اتاق خود را برای شرکت در این کنفرانس دعوت می‌کنیم. پس از رفع تحریم‌ها علیه ایران فرصت‌های زیادی برای همکاری در بخش‌های مختلف پدید آمده است. از شرکت‌ها می‌خواهیم که حضور فعال‌تری در بازار ایران داشته باشند."

منبع: تسنیم

لینک سریع

#

تبلیغات