پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | منتظر عواقب ناشی از آزمایش "مادر بمب‌ها" در افغانستان هستیم

نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در افغانستان:

منتظر عواقب ناشی از آزمایش "مادر بمب‌ها" در افغانستان هستیم

سرویس بین الملل - کابلوف اظهار داشت باید منتظر عواقب و تاثیر پرتاب بزرگترین بمب غیر اتمی آمریکا به مواضع داعش در افغانستان بود.

 به گزارش فانوس به نقل  از میزان، ضمیر کابلوف، نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در افغانستان در خصوص پرتاب بمب فوق سنگین آمریکا به مواضع داعش در افغانستان گفت: تخصص من در زمینه بمب و انفجار نیست و این موضوع تنها توسط متخصصان نظامی قابل ارزیابی است.

  کابلوف در ادامه افزود: ما منتظر تاثیرات این حادثه هستیم.

وی در رابطه با اینکه آیا اظهارنظر حامد کرزی در خصوص استفاده آمریکا از افغانستان به عنوان یک آزمایشگاه اسلحه درست است؟ گفت: به نظر می‌ رسد که این گفته صحیح باشد و آمریکا از خاک افغانستان برای آزمایش موشکهای خود استفاده می‌کند.

اسپوتنیک به نقل از کابلوف نوشت: آمریکایی‌ها به خود می‌بالند که قدرتمندترین بمب خود را به افغانستان آزمایش کردند، آنها فکر می‌کنند که این یک موفقیت است. چه موفقیتی؟ اینکه بمب منفجر شده است!

نماینده ویژه رییس جمهور روسیه در افغانستان خطاب به نیروهای آمریکایی‌ها گفت: شما با این کار به چه چیزی دست یافتید؟ شما چند نفر داعشی را از بین بردید؟ تا زمانی که مدرکی دال بر کشته شدن اعضای داعش ارائه داده نشود، نمی‌توان در اثر بخش بودن این اقدام آمریکا صحبت کرد.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات