پایگاه اطلاع رسانی فانوس | جزئیات بیشتر از درگیری پلیس با یک اراذل و اوباش مسلح در تبریز

معاون فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی :

جزئیات بیشتر از درگیری پلیس با یک اراذل و اوباش مسلح در تبریز

سرویس استان ها - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی جزئیات بیشتری از درگیری و تیراندازی پلیس با یک اراذل و اوباش مسلح در چهار راه بهشتی تبریز را تشریح کرد.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، علی اسمعیل‌پور امروز در تبریز اظهار داشت: ظهر امروز اول اردیبهشت یک نفر در چهارراه بهشتی (منصور) تبریز با دست گرفتن قمه و عربده کشی اقدام به سلب آرامش و آسایش شهروندان کرده بود که پس از حضور گشت پلیس در مقابل پلیس نیز مقاومت و قصد حمله به پلیس را داشت و زمانی که پلیس متوجه مسلح بودن وی شد با تیراندازی هوایی ماموران و هشدار پلیس فرد مزبور دستگیر و در تفتیش بدنی اولیه یک قبضه اسلحه کمری و سلاح سرد نیز از وی کشف شد.

وی افزود: موضوع سرقت از بانک قوامین چهار منصور صحت ندارد این را همه می‌دانند روزهای جمعه همه  بانک ها تعطیل است ولیکن برخی از خبرگزاری ها امنیت استان به مذاقشان خوش نمی آید و به نوعی به ناامنی دامن می زنند.

معاون اجتماعی ضمن بیان اینکه نیروی انتظامی همواره در تمام ایام و ساعات شبانه‌روز آماده برخورد با کسانی است که بخواهند آرامش و امنیت مردم در شهرها را به هم بزنند، گفت: فرد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده قضایی تحویل مقام قضایی شد.

انتهای پیام/