پایگاه اطلاع رسانی فانوس | باشگاه پرسپولیس منکر قول خود به هانی نوروزی شد/ طاهری: از اول هم قرار نبود هانی به جایگاه ویژه برود

قرار نبود هانی جام را بالای سر ببرد

باشگاه پرسپولیس منکر قول خود به هانی نوروزی شد/ طاهری: از اول هم قرار نبود هانی به جایگاه ویژه برود

سرویس ورزشی - در حالی که بعد از جشن قهرمانی پرسپولیس و حاشیه هایش درباره فرزند کاپیتان فقید این تیم در فضای مجازی منتشر شد که قراره بوده هانی نوروزی جام را بالای سر ببرد، سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید از ابتدا هم قرار نبود هانی در جشن قهرمانی پرسپولیس جام را بالای سر ببرد.

به گزارش فانوس به نقل از ایسنا، علی‌اکبر طاهری  درباره برگزاری مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس اظهار کرد: فکر می‌کنم جشن خوبی برگزار شد و در ابتدای مراسم، همه چیز روی نظم خاصی پیش رفت اما هرچه به لحظات پایانی مراسم می‌رسیدیم و پس از اینکه جام اهدا شد، کمی در اطراف زمین شلوغ و افراد غیر مسئول حضور یافتند که همین مسئله کار قشنگ ابتدای برنامه را خراب کرد.

طاهری در ادامه درباره انتقادی که به حضور نیافتن هانی نوروزی فرزند مرحوم هادی نوروزی مطرح می‌شد هم گفت: درباره این موضوع هم باید توضیح کاملی ارائه بدهم. صبح روز بازی مهدی طارمی پیش من آمد و گفت هانی نوروزی به هتل آمده و می‌خواهد با ما به ورزشگاه بیاید. من به او گفتم شما تمرکزتان روی بازی باشد من آقای علیپور، مدیر داخلی باشگاه را مامور کردم تا هانی نوروزی را به ورزشگاه بیاورد. در ادامه عمو و پدربزرگ هانی هم آمدند که من به آن‌ها گفتم نمی‌توانیم هانی را به کنار زمین ببریم تا جام را بالای سر ببرد.

وی بیان کرد: طبق قوانین سامان لیگ فقط کسانی که آی‌دی کارت داشتند می‌توانستند به کنار زمین بروند. بنابراین قرار ما این شد تا مدیر داخلی باشگاه هانی را به همراه پدربزرگ و عمویش به ورزشگاه بیاورد و در قسمت CIP ورزشگاه استقرار یابند تا پس از اینکه جام اهدا شد و مراسم تشریفات برگزار شد به داخل زمین بیاید و همراه با سایرین جشن قهرمانی بگیرد.

وی افزود: اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد یعنی هانی نوروزی در جایگاه CIP حضور داشت و پس از اینکه جام اهدا شد و قصد داشت به کنار زمین بیاید و با بازیکنان در جشن قهرمانی شرکت کند، ماموران یگان ویژه اجازه حضور او را ندادند. البته اواخر مراسم او توانست به همراه عمویش به کنار زمین بیاید اما پدربزرگش به خاطر اینکه جام اهدا شده بود ناراحت شد و دست کودک را گرفت تا از ورزشگاه برود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: من هم در داخل زمین بودم و از این ماجراها اطلاعی نداشتم. پس از اینکه این اتفاق رخ داد، از موضوع مطلع شدم. به هر حال ما پس از اینکه تیم به تهران بازگردد، مراسم شکیلی را برای جشن قهرمانی برگزار می‌کنیم و در آن مراسم از خانواده نوروزی هم دلجویی خواهیم کرد. این مسئله یک سوء تفاهم بود و ما از قبل طوری برنامه‌ریزی کرده بودیم که هانی در جشن قهرمانی شرکت کند اما از همان ابتدا هم قرار نبود که هانی نوروزی جام را بالای سر ببرد.

او در ادامه درباره اینکه آیا طلب‌های هادی نوروزی به خانواده‌اش پرداخت شده است یا نه گفت: بخش اعظمی از مطالبات این بازیکن پرداخت شده اما بخش کمی مانده که به زودی پرداخت خواهد شد.

طاهری همچنین درباره اینکه چرا جشن قهرمانی پرسپولیس را این باشگاه برگزار نکرد گفت: ما مسئول برگزاری مراسم نبودیم و از همان ابتدا قرار بود سازمان لیگ مراسم را برگزار کند به همین خاطر به هیچ عنوان حراست ورزشگاه در دست ما نبود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره صحبت‌های ترکاشوند مبنی بر اینکه این باشگاه با 4 بازیکن برای فصل بعد به توافق رسیده، گفت: هنوز حضور هیچ بازیکنی برای فصل بعد قطعی نشده است. منتظریم تیم از عمان برگردد تا پس از جلسه با کادر فنی این موارد را هماهنگ کنیم.

وی در پایان درباره اینکه آیا قرار است بازیکنان پرسپولیس در صورت پیروزی برابر الهلال پاداشی دریافت کنند گفت: طبق قرار قبلی‌مان عمل خواهیم کرد.

 

پلیس قویا ادعای ممانعت از ورود هانی به جایگاه قهرمانی از سوی یگان ویژه را تکذیب می کند

در حالی آقای طاهری مسئولیت خود در راه ندادن فرزند کاپیتان فقید تیم پرسپولیس به جایگاه ویژه را به  ماموران یگان ویژه محول می کند که فرمانده این یگان در گفت و گوی اختصاصی با فانوس گفت:  پلیس هیچ نقشی در حضور نیافتن هانی نوروزی در جایگاه ویژه اهدای جام قهرمانی به بازیکنان تیم پرسپولیس نداشته است و مسئولان باشگاه، خلاف وعده قبلی خود فراموش کردند خانواده مرحوم نوروزی را برای اهدا به سکو دعوت کنند .

سرهنگ سعید مطهری زاده، فرمانده یگان ویژه پلیس پایتخت در گفت وگو با خبرنگار فانوس به تشریح حاشیه های مطرح شده درباره جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و دعوت نکردن از هانی نوروزی فرزند کاپیتان فقید این تیم برای حضور در جایگاه گفت: بر اساس برنامه و کنداکتور از قبل مشخص شده، جام قهرمانی به بازیکنان تیم پرسپولیس اهدا شد و بازیکنان و اعضای تیم باید روی جایگاه می آمدند و جام را می گرفتند و نیروی انتظامی هم بالطبع مسئول برقراری نظم و امنیت مراسم بود تا آنها برنامه خودشان را اجرا کنند؛ در عین حال که برنامه بدون مشکل اجرا شد امروز متوجه شدیم که رسانه ها عنوان کردند که پلیس نگذاشت که هانی نوروزی در مراسم اهدای جام قهرمانی شرکت کند در حالی که پلیس هیچ نقشی در اینکه هانی نوروزی به جایگاه بیاید یا نیاید نداشت و خود آقای طاهری، مسئول باشگاه پرسپولیس و آقای علیپور، مشاور ایشان به خانواده مرحوم نوروزی قول داده بودند که شما را می آوریم تا کاپ قهرمانی را به بازیکنان بدهید اما آنها این وعده خود را عملی نکردند . شاید در شلوغی مراسم این قول فراموش شده بود . چرا که اصلاً در برنامه شان هم چنین چیزی نبود.

فرمانده یگان ویژه پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه پلیس هیچ نقشی در ورود یا خروج خانواده مرحوم نوروزی به جایگاه نداشته است تصریح کرد: نیروهای پلیس کمک کردند تا پدر مرحوم نوروزی روی جایگاه آمد و در کنار آقای فردوسی پور قرار گرفت و ایشان از مسئولان باشگاه پرسپولیس ناراحت بودند و مدام گلایه می کردند.

سرهنگ مطهری زاده با بیان اینکه آقای علیپور، مشاور آقای طاهری قرار بود از خانواده نوروزی دعوت کنند که به جایگاه بیایند و مسئولان باشگاه این کار را نکردند خاطرنشان کرد: پلیس هیچ نقشی در این جریان نداشت و اصلا  ما چرا باید این کار را کنیم و اگر قرار بود این کار را نکنیم چرا پدر مرحوم نوروزی را تا جایگاه همراهی کردیم.

وی تاکید کرد: اگر هانی نوروزی به سمت جایگاه می آمد ما اخلاقاً او را همراهی می کردیم.

فرمانده یگان ویژه پلیس پایتخت در ادامه گفت وگو با فانوس، هرگونه اخبار مطرح شده درباره نقش نیروهای پلیس یگان ویژه در ممانعت از حضور هانی نوروزی در جایگاه اهدای جام قهرمانی به بازیکنان پرسپولیس را قویاً تکذیب کرد و گفت: عملکرد ما در حمایت بعد از ماجرا از فرزند کاپیتان فقطد پرسپولیس نشان می دهد که ما از خانواده نوروزی دلجویی کرده ایم و موضوع ممانعت از ورود هانی را قویا را تکذیب می کنیم.

سرهنگ مطهری زاده در پایان یادآوری کرد: با خانواده مرحوم نوروزی تماس هایی گرفتیم و قرار شد که روز شنبه به تهران بیایند و با رسانه ها مصاحبه کنند و خودشان اصل ماجرا و حواشی مطرح شده را توضیح بدهند . خبرنگاران می توانند درباره نقش پلیس هم از آنها سئوال کنند .

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات