پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | پلیس هیچ نقشی در حضور نیافتن هانی نوروزی نداشت/مسئولان باشگاه پرسپولیس باید قول خود را اجرا می کردند

فرمانده یگان ویژه پلیس پایتخت در گفت وگو با فانوس

پلیس هیچ نقشی در حضور نیافتن هانی نوروزی نداشت/مسئولان باشگاه پرسپولیس باید قول خود را اجرا می کردند

سرویس ورزشی - فرمانده یگان ویژه پلیس پایتخت می گوید پلیس هیچ نقشی در حضور نیافتن هانی نوروزی در جایگاه ویژه اهدای جام قهرمانی به بازیکنان تیم پرسپولیس نداشته است و مسئولان باشگاه، خلاف وعده قبلی خود فراموش کردند خانواده مرحوم نوروزی را برای اهدا به سکو دعوت کنند .

سرهنگ سعید مطهری زاده، فرمانده یگان ویژه پلیس پایتخت در گفت وگو با خبرنگار فانوس به تشریح حاشیه های مطرح شده درباره جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و دعوت نکردن از هانی نوروزی فرزند کاپیتان فقید این تیم برای حضور در جایگاه گفت: بر اساس برنامه و کنداکتور از قبل مشخص شده، جام قهرمانی به بازیکنان تیم پرسپولیس اهدا شد و بازیکنان و اعضای تیم باید روی جایگاه می آمدند و جام را می گرفتند و نیروی انتظامی هم بالطبع مسئول برقراری نظم و امنیت مراسم بود تا آنها برنامه خودشان را اجرا کنند؛ در عین حال که برنامه بدون مشکل اجرا شد امروز متوجه شدیم که رسانه ها عنوان کردند که پلیس نگذاشت که هانی نوروزی در مراسم اهدای جام قهرمانی شرکت کند در حالی که پلیس هیچ نقشی در اینکه هانی نوروزی به جایگاه بیاید یا نیاید نداشت و خود آقای طاهری، مسئول باشگاه پرسپولیس و آقای علیپور، مشاور ایشان به خانواده مرحوم نوروزی قول داده بودند که شما را می آوریم تا کاپ قهرمانی را به بازیکنان بدهید اما آنها این وعده خود را عملی نکردند . شاید در شلوغی مراسم این قول فراموش شده بود . چرا که اصلاً در برنامه شان هم چنین چیزی نبود.

فرمانده یگان ویژه پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه پلیس هیچ نقشی در ورود یا خروج خانواده مرحوم نوروزی به جایگاه نداشته است تصریح کرد: نیروهای پلیس کمک کردند تا پدر مرحوم نوروزی روی جایگاه آمد و در کنار آقای فردوسی پور قرار گرفت و ایشان از مسئولان باشگاه پرسپولیس ناراحت بودند و مدام گلایه می کردند.

سرهنگ مطهری زاده با بیان اینکه آقای علیپور، مشاور آقای طاهری قرار بود از خانواده نوروزی دعوت کنند که به جایگاه بیایند و مسئولان باشگاه این کار را نکردند خاطرنشان کرد: پلیس هیچ نقشی در این جریان نداشت و اصلا  ما چرا باید این کار را کنیم و اگر قرار بود این کار را نکنیم چرا پدر مرحوم نوروزی را تا جایگاه همراهی کردیم.

وی تاکید کرد: اگر هانی نوروزی به سمت جایگاه می آمد ما اخلاقاً او را همراهی می کردیم.

فرمانده یگان ویژه پلیس پایتخت در ادامه گفت وگو با فانوس، هرگونه اخبار مطرح شده درباره نقش نیروهای پلیس یگان ویژه در ممانعت از حضور هانی نوروزی در جایگاه اهدای جام قهرمانی به بازیکنان پرسپولیس را قویاً تکذیب کرد و گفت: عملکرد ما در حمایت بعد از ماجرا از فرزند کاپیتان فقطد پرسپولیس نشان می دهد که ما از خانواده نوروزی دلجویی کرده ایم و موضوع ممانعت از ورود هانی را قویا را تکذیب می کنیم.

سرهنگ مطهری زاده در پایان یادآوری کرد: با خانواده مرحوم نوروزی تماس هایی گرفتیم و قرار شد که روز شنبه به تهران بیایند و با رسانه ها مصاحبه کنند و خودشان اصل ماجرا و حواشی مطرح شده را توضیح بدهند . خبرنگاران می توانند درباره نقش پلیس هم از آنها سئوال کنند . 

/انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات