پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | منصوریان برای فصل بعد کادرش را تقویت می‌کند

منصوریان برای فصل بعد کادرش را تقویت می‌کند

سرویس ورزشی - در خلال همه اخبار و شایعات نقل و انتقالاتی که پیرامون استقلال وجود دارد و عمدتا اخبار رفت و آمد بازیکنان این تیم نقل محافل شده است، برخی از اخبار نسبتا موثق نقل و انتقالاتی آبی پوشان گم می شود. از جمله اتفاقاتی که در کادر فنی این تیم روی خواهد داد.

به گزارش فانوس، بد نیست بدانید یکی از تغییراتی که قطعا روی نیمکت استقلال در فصل آینده ایجاد خواهد شد، اضافه شدن یک مربی به کادر فنی این تیم است.
منصوریان که سالهاست با محمد خرمگاه و علی چینی، دو بازیکن سابق این تیم و همبازیان سابق خودش در استقلال همکاری نزدیک و تنگاتنگی دارد و چه در تیم های ملی امید و زیر 23 سال و چه در نفت و استقلال با این دو همکاری کرده، در نظر دارد از بین پیشکسوتان جوان استقلال که می توانند در کادر فنی به او کمک کنند یک نفر را به کادر فنی اضافه کند.
از ما نشنیده بگیرید اما پیروز قربانی مدافع و کاپیتان سابق استقلال اولین گزینه منصوریان برای اضافه شدن به کادر فنی استقلال است و عملی شدن این اتفاق تنها منوط به رضایت دادن خود قربانی است.
یکی دیگر از گزینه های جدی منصوریان برای این منظور، رضا عنایتی است. مهاجم سابق استقلال که گرچه مراسم خداحافظی او هم گرفته شد، اما قرار است یکی دو بازی دیگر هم برای تیم صبا انجام دهد. عنایتی هم از جمله بازیکنان سابق استقلال است که از ارتباط خوبی با منصوریان برخوردار است و این شانس را دارد که فصل آینده بعنوان یکی از کمکهای منصوریان در کادر فنی این تیم حضور پیدا کند./هوادار

لینک سریع

#

تبلیغات