پایگاه اطلاع رسانی فانوس | بحران‌سازی‌ها به دنبال ایجاد ناامنی روانی پدید می آید

بحران‌سازی‌ها به دنبال ایجاد ناامنی روانی پدید می آید

سرویس اجتماعی - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بحران‌سازی‌ها در منطقه به دنبال ایجاد ناامنی روانی در میان مردم پدید می آید.

به گزارش فانوس، علی لاریجانی در همایش "سهم من در امنیت و آرامش" که در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار شد، اظهار داشت: شرایط منطقه‌ای دارای اضطراب‌هایی است که بر روی امنیت، به هم ریختگی و بحران‌سازی‌های منطقه‌ای و روان مردم تأثیرگذار است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این بحران‌سازی‌ها در منطقه به دنبال ایجاد ناامنی روانی در میان مردم پدید می آید، گفت: همان‌طور که در سنت اسلامی آمده انسان‌های مؤمن و انقلابی نباید هیچ‌گاه نا امید باشند، همه انسان‌ها با فراز و فرود ممکن است مواجه باشند اما انسان نباید مأیوس شود.

وی مسائل امنیتی را از مقوله‌های کلیدی دانست و گفت: در تبلیغات کشور نقصی وجود دارد که در این زمینه میزان ایجاد ناامیدی بیشتر از امیدبخشی است، در سیستم تبلیغاتی کشور ایجاد ناامیدی تأثیر گذار است در حالی که کارآفرین باید آدم شاداب و تأثیرگذاری باشد، یأس و سرخوردگی در همه ابعاد به کشور لطمه می زند.

لاریجانی کلید مشارکت مردمی را در گرو ایجاد امنیت بیان کرد و گفت: استان قم از مختصات خوب امنیتی در میان سایر استان‌ها برخوردار بوده و توجه بیشتر به این امر نیاز است.

گفتنی است، در پایان با حضور فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و رئیس مجلس شورای اسلامی از کتاب "نظام واره جرایم و آسیب های اجتماعی استان قم" رونمایی شد.

 

لینک سریع

#

تبلیغات