پایگاه اطلاع رسانی فانوس | دفتر صدور ویزای فرودگاه کرمان افتتاح شد‌

با حضور معاون وزیر امور خارجه

دفتر صدور ویزای فرودگاه کرمان افتتاح شد‌

سرویس سیاسی - با حضور قشقاوی معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه دفتر صدور ویزای فرودگاه بین‌المللی کرمان افتتاح شد.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم،آئین افتتاح دفتر صدور ویزای فرودگاه بین‌المللی کرمان صبح امروز با حضور حسن قشقاوی معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه، علیرضا رزمحسینی استاندار کرمان، در کرمان برگزار شد.

علی جعفری رئیس نمایندگی وزارت خارجه در استان کرمان در حاشیه این مراسم در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمان اظهار داشت: این دفتر در سالن حجاج فرودگاه کرمان راه‌اندازی شده است.

وی خاطر‌نشان کرد: با این اتفاق اتباع خارجی و سرمایه‌گذاران و هیئت‌های اقتصادی می‌توانند با ورود در فرودگاه کرمان ویزای یک‌ماهه دریافت کنند که تا سه ماه قابل تمدید است.

رئیس نمایندگی وزارت خارجه در استان کرمان با اشاره به برنامه‌های سفر قشقاوی معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه به کرمان گفت: در این سفر نخستین جلسه شورای روابط خارجی استان کرمان با حضور وی برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: در این جلسه مواردی همچون تشریح کلیات و جزئیات روابط خارجی استان و پیگیری برگزاری همایش سفرای کشورهای خارجی مقیم تهران در کرمان بررسی می‌شود.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات