پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | پست هانی نوروزی پس از عدم حضور در جشن قهرمانی و پاسخ علی کر یمی+ عکس و متن حاشیه ها

پست هانی نوروزی پس از عدم حضور در جشن قهرمانی و پاسخ علی کر یمی+ عکس و متن حاشیه ها

سرویس ورزشی - مراسم اهدای جام به بازیکنان پرسپولیس برگزار شد وهانی نوروزی برخلاف صحبت‌های قبلی جام را بالا ی سر نبرد.

واکنش علی کریمی

علی کریمی، بلافاصله بعد از این پست، پاسخ هانی را به گرمی دادم.

حاشیه های جشن قهرمانی پرسپولیس و هانی نوروزی
پسر زنده یاد هادی نوروزی را به مراسم راه ندادند و او با چشمان گریان استادیوم را ترک کرد!

در حالی که پیش از این گفته می‌شد قرار است هانی نوروزی جام را بالای سر ببرد این اتفاق رخ نداد.

ظاهراً قرار بود هانی نوروزی در جشن قهرمانی قرمزها حضور داشته باشد، زمانیکه او به همراه عموی خود قصد ورود به زمین را داشت با ممانعت ماموران نیروی انتظامی رو به رو شد. هانی نوروزی نتوانست خود را به مراسم اهدای جام برساند و پس از آن با چشمانی اشکبار به سمت جایگاه بازگشت.

هانی به همراه عموی خود بعد از این اتفاق راهی اتاق فردوسی پور گزارشگر بازی شد که این اتفاق باعث قطع شدن گزارش عادل شد.

مهدی طارمی در گفتگو با خبرنگاران و با اعتراض تند به عدم حضور هانی نوروزی در جشن قهرمانی پرسپولیس گفت: برای کسانی که نگذاشتند هانی بیاید، متاسفم!

محسن مسلمان: به خاطر هانی ناراحتم و شرمنده‌ام شدیم. فکر کنم عوامل برگزاری جشن امشب قهرمانی بیشتر از ما قهرمان شدند، چون بیشتر از ما دنبال جام می‌دویدند. آنها حتی بیشتر از ما سلفی گرفتند.

کامیابی‌نیا: مراسم جشن قهرمانی بسیار افتضاح برگزار شد و مدال من به سرقت رفت.
از نیامدن هانی بسیار ناراحت شدم نمی‌دانم چرا اجازه ندادند در مراسم شرکت کند. ما دنبال او می‌گشتیم اما متاسفانه من او را ندیدم.

ترکاشوند مدیر اقتصادی باشگاه پرسپولیس، گفت: ما هانی نوروزی را برای جشن دعوت کرده بودیم اما مسئولان برگزار کننده اجازه ندادند که او روی سکو برود.

 

گلایه همسر هادی نوروزی

همسر هادی نوروزی ، کاپیتان فقید تیم پرسپولیس هم بعد از بی مهری نسبت به فرزندش که با دلی شکسته از ورزشگاه برگشت بیانیه زیر را نوشت:

دل همسری که از ظهر ماجراها دید و دردها کشید که هیچ کس از ان خبر ندارد و بهتر است این رازهای مگو دفن شود در دل های اتش گرفته ای که می داند چه شد و چه اتفاقاتی رخ داد.
نه!نمی شود این چند خط را هم ننوشت. نمی شود بی تفاوت بود و به فکر اویی نبود که وقتی کاپیتان پرسپولیس بود جفا دید و حالا که از زمان رفتن اش روح قهرمانی در تیم دمیده شد در اسمانها هم ببیند که فرزندش....
مهدی خان طارمی، پسر بامرام جنوب درود به شرفت پسر، مرحبا به غیرت و معرفت ات و صد درود به قلم هایی که رسالت را به مصلحت نمی فروشند.
هانی جان بدان که امشب هواداران فقط و فقط به فکر تو هستند و نه هیچ چیز دیگری.
برای سربلندی این هواداران و تیم محبوب پدرت دعا کن و به رسم معرفت این شب را از یاد ببر.

لینک سریع

#

تبلیغات