پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | اقدام خطرناک آمریکا/ ایران به واشنگتن هشدار داد

ادامه واکنش ها به حمایت آمریکا از گروهک تروریستی

اقدام خطرناک آمریکا/ ایران به واشنگتن هشدار داد

سرویس سیاسی - حمایت آشکار آمریکایی ها از گروهک تروریستی منافقین که دستشان به خون هزاران تن از مردم بیگناه ایران آلوده است، با هشدار جدی ایران همراه شد.پایگاه روداو در یک گزارش به این موضوع پرداخته است.

به گزارش فانوس ، پایگاه روداو (rudaw) در گزارشی نوشت: پس از اعلام حمایت آشکار مک کین از سازمان مجاهدین خلق، ایران به آمریکا درباره "هزینه ای که باید برای اشتباهاتش بپردازد" هشدار داد.

براساس این گزارش، "جان مک کین" سناتور آمریکایی در گردهمایی بزرگترین گروه مخالفان ایرانی موسوم به سازمان مجاهدین خلق شرکت کرد؛ همایشی که خواستار "تغییر حکومت" در ایران شده بود. پس از آن بود که ایران به آمریکا درباره پیامدهای این اشتباه هشدار داد.

روداو به اشاره به تمایل سیاستمداران آمریکایی برای تعامل با تروریست های منافقین نوشت: پیشتر و تنها چند روز مانده به شروع به کار ترامپ  در پست ریاست جمهوری نیز، ده ها تن از مقامات ارشد سابق آمریکایی از وی خواسته بودند کانالی را برای ارتباط با سازمان مجاهدین خلق ایجاد کند.

در این گزارش به اظهارات "بهرام قاسمی" سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اشاره شده که گفته آمریکا تاوان این خطای خود را خواهد پرداخت و به نقل از وی آمده است: این برخورد نشان داد که آمریکا از تجربیات گذشته خود درس نگرفته است.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات