پایگاه اطلاع رسانی فانوس | اعزام ناوگروه چهل‌وششم نیروی دریایی ارتش به خلیج عدن

اعزام ناوگروه چهل‌وششم نیروی دریایی ارتش به خلیج عدن

سرویس سیاسی - ناوگروه اطلاعاتی عملیاتی چهل و ششم نداجا متشکل از ناوشکن سبلان و ناو پشتیبانی رزمی لاوان برای انجام ماموریت از منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش به آب‌های آزاد اعزام شد.

به گزارش فانوس، ناوگروه اطلاعاتی عملیاتی چهل‌وششم نداجا برای انجام مأموریت از منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش به خلیج عدن اعزام شده است.

ناوگروه چهل‌وششم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران – که متشکل از ناوشکن سبلان و ناو پشتیبانی رزمی لاوان است - ضمن ایجاد امنیت برای خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، مأموریت دارد تا با حفظ اقتدار ایران اسلامی با پروژه ایران‌هراسی و تبلیغات سوء دشمنان مقابله کند.

در این مراسم امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، دستورات لازم جهت اجرای ماموریت‌های محوله به این ناوگروه را یادآور شد.

سیاری خاطر نشان کرد: حضور مستمر ناوگروه های نداجا در آب‌های آزاد و بین‌المللی نشان‌دهنده توان و اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی ایران در عرصۀ بسیار مهم و حیاتی دریاها است.

وی ادامه داد: نداجا هیچ هراسی از هیاهوهای دشمنان نداشته و همیشه برای دفاع از منافع ملی در بالاترین سطح آمادگی دفاعی قرار دارد.

دریادار سیاری تأکید کرد: امروز با اقتدار و افتخار در هر گوشه ‌ای از آب‌های بین‌المللی که اراده کنیم حضور می‌یابیم و از منافع کشور دفاع می‌کنیم.

این در حالیست که ناوگروه چهل‌وپنجم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از دو ماه مأموریت در آب‌های آزاد در بندرعباس پهلو گرفت.

/انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات