پایگاه اطلاع رسانی فانوس | مردم قدردان خدمات پلیس باشند

آیت‌الله صافی گلپایگانی:

مردم قدردان خدمات پلیس باشند

سرویس اجتماعی - مرجع تقلید شیعیان گفت: نیروی انتظامی خدمات و توفیقات زیادی انجام داده و خدمتگزار اهل‌بیت(ع) هستند که باید همه قدردان خدمات پلیس باشیم.

به گزارش فانوس به نقل از تسنیم، آیت‌الله  لطف‌الله صافی گلپایگانی صبح امروز در دیدار با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد با اشاره به اهمیت وجود امنیت در جامعه اظهار داشت: بر اساس آیات و احادیث حفظ امینت مردم بر عهده حکومت‌هاست که اگر این وظیفه ابتدایی برقرار نشود اقدامات دیگر با موفقیت همراه نخواهد بود.

وی با بیان اینکه ایجادکنندگان امنیت باید قدر خود را بدانند، افزود: کسانی که عهده‌دار برقراری امینت و حفظ آن هستند با قدرت به کار خود ادامه دهند و قدردان شغل و کار خود باشند.

مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: ایجادکنندگان اسباب آسایش مردم وظیفه بزرگی بر عهده‌دارند و توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) سبب شده وضعیت امنیتی ایران در مقایسه با کشورهای دیگر مطلوب باشد که از آنان تشکر می‌کنم و دعاگوی آنان هستم.

وی با تأکید بر اینکه مردم باید قدردان اقدامات نیروی انتظامی باشند، ابراز کرد: نیروی انتظامی خدمات و توفیقات زیادی انجام داده و خدمتگزار اهل‌بیت(ع) هستند که باید همه قدردان خدمات پلیس باشیم و امیدواریم در کنار افزایش توفیقات در کشور مشکلات نیز برطرف شود.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات