پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | سال "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" /مسئولان و مردم همت خود را بر اقتصاد مقاومتی متمرکز کنند/سختی ها ناشی از مشکلات معیشتی مردم است

فوری / پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی

سال "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" /مسئولان و مردم همت خود را بر اقتصاد مقاومتی متمرکز کنند/سختی ها ناشی از مشکلات معیشتی مردم است

سرویس سیاسی - رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نورزوی فرمودند: اقتصاد مقاومتی یک مجموعه است. من علاج را در این میبینم که این مجموعه را به نقاط مهم تقسیم کنیم و برای هر نقطه‌ی کلیدی و مهمّی یک فصلی از زمان را قرار بدهیم، و از مسئولین و افراد شاخص و از آحاد مردم بخواهیم که همه‌ی همّت خود را بر روی آن نقاط کلیدی متمرکز کنند.

به گزارش  فانوس، رهبر معظم انقلاب در بخشی از پیام نوروزی فرمودند: به اعتقاد من نقطه‌ی کلیدی امسال عبارت است از تولید_داخلی و اشتغال و عمدتاً #اشتغال_جوانان؛ اینها آن نقاط کلیدی اصلی است.
اگر ما توانستیم روی این دو نقطه متمرکز بشویم و کارها را بر این اساس برنامه‌ریزی و دسته‌بندی بکنیم، تصوّر این است که کار بمیزان زیادی جلو خواهد رفت و موفّقیّتهای چشمگیر و محسوسی پیش خواهد آمد.

حضرت  آیت الله خامنه ای در بخشی دیگر از پیام نوروزی فرمودند: سختی ها ناشی از مشکلات معیشتی مردم است .

ایشان  اظهار کردند: چون از وضع مردم مطلعم ، تلخی را با همه وجود حس می کنم.

این خبر متعاقبا تکمیل می شود.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات