پایگاه اطلاع رسانی فانوس | آبگرفتگی خیابان‌ها و معابر ایلام

آبگرفتگی خیابان‌ها و معابر ایلام

سرویس اجتماعی - ‌مدیرکل بحران استانداری ایلام گفت: گردشگران و مسافران نوروزی که در مناطق مختلف استان در طبیعت حضور دارند، نسبت به جاری شدن سیلاب هشدار داده می‌شود و از آنها درخواست داریم از استقرار در مسیر و حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند.

‌به گزارش فانوس به نقل از ایسنا، «احمد کرمی» اظهار کرد: با توجه به شرایط نامساعد جوی به گردشگران و مسافران نوروزی که در مناطق مختلف استان در طبیعت حضور دارند، نسبت به جاری شدن سیلاب هشدار داده می‌شود و از آنها درخواست داریم از استقرار در مسیر و حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

وی با بیان اینکه بارش شدید باران، تگرگ و احتمال جاری شدن سیل و آبگرفتگی معابر از پیامدهای این سامانه است، افزود: با توجه به بارش شدید باران و اینکه در برخی مناطق استان ایلام بویژه ارتفاعات و مناطق کوهستانی بارش‌ها به صورت تگرگ است، دستگاه‌های مسئول و عضو مدیریت بحران ‌در آماده‌باش کامل هستند.

کرمی تاکید کرد: از بامداد روز گذشته سامانه بارشی قوی وارد آسمان این استان شده و بارش‌ها همچنان ادامه دارد که موجب آبگرفتگی برخی معابر درون شهری ایلام ‌شده که عوامل شهرداری مشغول پاکسازی جداول و رفع آبگرفتگی‌ها هستند.


انتهای پیام

لینک سریع

#

تبلیغات