پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | ترافیک در جاده های شمالی سنگین است / بارش برف در برخی جاده های کوهستانی + عکس

در موج اول سفرهای نوروزی

ترافیک در جاده های شمالی سنگین است / بارش برف در برخی جاده های کوهستانی + عکس

سرویس اجتماعی - جاده های کشور زیر بار ترافیکی سنگین و متراکم هستند .

به گزارش فانوس ، اغلب جاده ها بار ترافیکی نسبتا سنگینی دارند اما در همه مسیرها امکان تردد مسافران نوروزی وجود دارد.

جاده کرج - چالوس ( بیلقان)

کرج - چالوس ( آدران)

محور تهران - آمل ( لاسم)

توصیه پلیس و راهداری کشور به مسافران نوروزی این است که قبل از عزیمت به سفرحتما با مراجعه به سامانه های برخط راهداری و پلیس  از چگونگی شرایط جاده ، وضعیت هوا و میزان ترافیک مطلع شوند.

 مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا  هم امروز  آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های سراسر کشور را به شرح زیر اعلام کرد.

 بنابر آخرین گزارش‌های دریافتی در محور تکاب-شاهین دژ، واقع در استان آذربایجان غربی شاهد بارش برف هستیم. همچنین در اکثر محورهای استان‌های بوشهر، خوزستان، لرستان، ایلام، کرمانشاه، کهکیلویه و بویراحمد، فارس و کردستان و در محورهای همدان-ملایر و ملایر-اراک واقع در استان همدان بارش باران گزارش شده است.

از نظر وضعیت ترافیکی جاده‌ها، در شرق استان تهران، محور هراز، محدوده مشاء تا گالری امامزاده هاشم و سه‌راهی لاسم، ترافیک سنگین و طول محور پرحجم گزارش شده است.

در محور کرج- چالوس، محدوده‌های بیلقان و آدران نیز شاهد ترافیک سنگین و پر حجم بودن طول محور هستیم. در باند شمالی آزادراه کرج - قزوین، محدوده پل فردیس تا ترمینال شهید کلانتری و غرب استان تهران،‌ در محدوده عوارضی آزادراه تهران-قم نیز ترافیک سنگین اعلام شده است.

بر اساس این گزارش محورهای شمشک - دیزین در استان تهران و البرز، پونل - خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل،‌ سروآباد - پاوه در استان‌های کردستان و کرمانشاه، اولنگ - شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، شیراز - جهرم در استان فارس، استهبان - نی ریز در استان فارس و محورهای فرعی سی سخت - پادنا در استان کهکیلویه و بویراحمد، گنجنامه - تویسرکان در استان همدان و رودبار - کهنوج - قلعه گنج در جنوب استان کرمان مسدود یا دارای محدودیت است.

گفتنی است که سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

 

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات