پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | فرمانده ناجا حلول سال نو را تبریک گفت

فرمانده ناجا حلول سال نو را تبریک گفت

سرویس اجتماعی - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی حلول سال نو را تبریک گفت. سردار اشتری نظم ، امنیت فراگیر و کم نظیر حاکم بر کشور را حاصل همراهی آحاد مردم با دستگاه های مرتبط عنوان کرد.

به گزارش فانوس،متن  پیام سردار اشتری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

هموطنان گرامی و مردمان خوب ایران سرافراز

اینک که آغاز سال 1396 و بهار فاطمی (س) را فرا سوی خویش می یابیم، لازم می دانم صمیمانه و از سر اخلاص، فرا رسیدن عید نوروز و همچنین میلاد پربرکت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) را از سوی خود و تمامی همکاران ارجمندم در نیروی انتظامی، به یکایک شما مردمان فهیم و با ایمان کشورمان تبریک و شاد باش بگویم و از ذات حضرت باریتعالی سلامت روز افزون ، نشاط و آرامش را برایتان مسئلت نمایم و سپاسگزار همگان باشم که در سال 1395 با همراهی، مشارکت بی دریغ و متعهدانه خویش، ما را برای حفظ و توسعه روزافزون نظم و امنیت اجتماعی و آرامش و آسایش عمومی یاری نمودید.

بی تردید نظم، امنیت فراگیر و کم نظیر حاکم بر کشورمان مرهون لطف بی پایان خداوندی، عنایت ویژه حضرت ولی عصر (عج)، هدایتگری های مقام معظم رهبری (دامت برکاته) ، ثمره خون شهدای والا مقام انقلاب اسلامی، هوشیاری، آگاهی، همراهی آحاد مردم کشورمان و دیگر دستگاه های مرتبط می باشد.

از خداوند متعال می خواهم در سال جدید نیز همچون همیشه ما را از الطاف بی کران خویش بهره مند سازد و به ما توفیق دهد تا با عمل و رفتار خود زمینه و زمانه را برای ظهور قائم آل محمد(عج) مهیا سازیم. ان شاء الله#

" والعاقبه للمتقین "

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ پاسدار حسین اشتری

 

لینک سریع

#

تبلیغات