پایگاه اطلاع رسانی فانوس | چهار ملی پوش ایران انتخاب شدند

رقابت های والیبال ساحلی آسیا

چهار ملی پوش ایران انتخاب شدند

سرویس ورزشی - مربی تیم های ملی والیبال ساحلی ایران چهار بازیکن را برای حضور در اردوی نهایی آماده سازی برای رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی آسیا و جام کنفدراسیون این قاره انتخاب کرد.

به گزارش فانوس،  تیم های ملی والیبال ساحلی ایران خود را برای حضور شایسته در رقابت های قهرمانی مردان آسیا و جام کنفدراسیون آسیا آماده می کنند. مرحله نهایی اردوی آماده سازی تیم های ملی والیبال ساحلی از روز پنجم فروردین ماه در شهر گناوه آغاز می شود و به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت.

رضا نائینی چهار بازیکن از شش شرکت کننده در اردوی قبلی این تیم ها که 17 تا 27 اسفندماه در جزیره کیش برگزار شد، انتخاب و به اردوی نهایی دعوت کرد. رحمان رئوفی، بهمن سالمی، عباس پورعسگری و آرش وکیلی چهار بازیکن دعوت شده به اردوی نهایی هستند که رضا نائینی به عنوان مربی، محمد حسین خسروانی(کمک مربی)، منصور لیروایی(سرپرست) و کامران ذوقی به عنوان مدیر اردو  آنان را در این مرحله از تمرینات همراهی خواهند کرد.

رقابت های والیبال ساحلی جام کنفدراسیون آسیا از 21 تا 24 فروردین و مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا از 27 تا 30 فروردین ماه به میزبانی تایلند برگزار می شود.

انتهای پیام/

منبع: برنا

 

لینک سریع

#

تبلیغات