پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | نوبرانه‌ها به بازار رسیدند/چغاله بادام کیلویی ۲۰۰ هزار تومان

نوبرانه‌ها به بازار رسیدند/چغاله بادام کیلویی ۲۰۰ هزار تومان

سرویس اقتصادی - بازار شلوغ روزهای پایانی سال علاوه بر فروش اجناس مورد نیاز خانوار، شاهد ورود نوبرانه‌های بهاری و فروش سیری آن‌هاست.

به گزارش فانوس، فصل بهار علاوه بر زیبایی‌های طبیعی به فصل میوه ‏های متنوع و نوبرانه پرطرفدار نیز معروف است و در این میان چغاله بادام پیشتاز از سایر میوه‏ ها در بازار خودنمایی کرده است.

گزارش ‏های میدانی نشان می‌دهد چغاله بادام در سطح بازار به قیمت سیری ۱۵ هزارتومان و هر ۱۰۰ گرم ۲۰ هزار تومان در مغازه‌ها یا به دست چرخی‌های دوره گرد به فروش می‏رسد.

یکی از فروشندگان به میزان گفت: چغاله‎های سطح بازار از استان فارس به تهران منتقل شده و دلیل قیمت بالا، کم بودن آن در سطح بازار است و به طور قطع تا ۱۰ روز آینده و افزایش عرضه شاهد کاهش قیمت خواهیم بود.

فروشنده دیگری که او نیز چغاله‏ های خود را سیری ۱۵ هزار تومان به فروش می‏ رساند، گفت: هر کیلو چغاله بادام ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد که در صورت خرید ۱۰ هزار تومان نیز تخفیف داده می‌شود.

با این تفاسیر و با قیمت‌های اعلامی از سوی فروشنده‏ ها باید منتظر ماند و دید این نوبرانه لوکس تا چه زمانی در اوج قیمت قرار دارد و چه تاریخی را برای افت قیمت خود و شیرین کردن کام اکثریت افراد انتخاب خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

لینک سریع

#

تبلیغات