پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | یادمان‌ شهید باقری سال آینده افتتاح می‌شود

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور:

یادمان‌ شهید باقری سال آینده افتتاح می‌شود

سرویس فرهنگی و هنری - رئیس ستاد مرکزی راهیان نور گفت: یادمان سردار شهید حسن باقری در منطقه فکه که در روزهای تعطیلات نوروزی مورد بازدید کاروان‌های راهیان نور قرار می‌گیرد سال آینده افتتاح خواهد شد.

به گزارش فانوس به نقل از فارس، بهمن کارگر که در یادمان شهدای هویزه حضور دارد عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یادمان‌شهدای شهید باقری سال آینده افتتاح می‌شود اظهار داشت: یادمان سردار شهید حسن باقری در منطقه فکه در روزهای تعطیلات نوروزی مورد بازدید کاروان‌های راهیان نور قرار می‌گیرد.

وی به وجود 57 یادمان‌ شهدا در هفت استان اشاره کرد و یادآور شد: این استان‌های درگیر جنگ شامل خوزستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی، بوشهر و هرمزگان می‌شود.

رئیس بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در ادامه به وضعیت یادمان‌ها و زیرساخت‌های آن اشاره کرد و ادامه داد: این زیرساخت‌ها نسبت به سال گذشته بهبود یافته و وضعیت جاده‌ها نیز بهتر شده است.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور گفت: امسال 90 درصد شب مانی‌ها در یادمان‌های خوزستان خواهد بود؛ این نوع خدمات امسال فراهم شده است که طی آن قریب به 150 هزار نفر شب مانی خواهیم داشت.

کارگر در بخش دیگری از سخنان خود افزایش 8 تا 10 در صدی حضور راهیان نور در منطقه عمومی خوزستان را پیش بینی کرد و گفت: سال گذشته قریب به 700 هزار نفر در دوره اوج راهیان نور جنوب در منطقه عمومی خوزستان حضور پیدا کردند.

انتهای پیام

لینک سریع

#

تبلیغات