پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | روایت شاهد عینی از تصادف مرگبار افشین یداللهی / اگر کمربند ایمنی بسته بود ...

روایت شاهد عینی از تصادف مرگبار افشین یداللهی / اگر کمربند ایمنی بسته بود ...

سرویس فرهنگی و هنری - یک شاهد عینی جزییاتی از صحنه تصادف مرحوم افشین یداللهی را اعلام کرد.

به گزارش فانوس، یداللهی شاعر و ترانه سرا چند روز قبل در اثر تصادف جان باخت. خودروی حامل وی یعنی سورنتو براثر برخورد شدید تریلی از پشت به شدت آسیب دید.

یک شاهد عینی که لحظه تصادف مرحوم افشین یداللهی را دیده است به عصرایران گفت: ما با فاصله اندکی از خودروی سورنتو که حامل آن مرحوم بود حرکت می‎کردیم.

وی افزود: سورنتو بعد از ورود به بزرگراه و طی مسافتی ٥٠ متری ناگهان ترمز کرد و متوقف شد. احتمالا راننده که بعدا مشخص شد برادر خانم ایشان است، گمان برده که راه را اشتباهی آمده است و به همین خاطر ایستاده تا مسیر را بررسی کند.

این شاهد عینی افزود: درست در همان لحظه یک کامیون از پشت سر به خودروی سورنتو برخورد کرد.

تنها کسی که در این سانحه در همان لحظه اول درگذشت، مرحوم یداللهی بود چرا که کمربند ایمنی نبسته بود، شاید هم تا لحظه‌ای قبل از حادثه بسته بوده و درست در آن لحظه برای این که به عقب برگردد یا پیاده شود و مسیر را بررسی کند، کمربند را باز کرده و همان زمان کامیون از پشت به خودروی آنان کوبیده بود.

این شاهد عینی که تنها چند ثانیه بعد از تصادف خود را برای کمک رسانده بود، می‌گوید: بر اثر برخورد سریع کامیون، سر مرحوم افشین یداللهی به شیشه جلو کوبیده شده و ایشان در جا فوت کرده بود. همسر ایشان که صندلی عقب نسشته بود، بین بخش صندوق له شده خودرو و صندلی‌های جلو گیر افتاده و به شدت مجروح و بیهوش شده بود و برادر خانمش نیز آسیب جدی دیده بود.

وی ادامه داد: وقتی ما به صحنه تصادف رسیدیم، متوجه شدیم که صندلی‌های ردیف جلوی خودرو، اصلا آسیبی ندیده بودند و فقط خون بود که روی شیشه و داشبورد و صندلی‌ها پاشیده بود. بنابراین اگر مرحوم افشین یداللهی کمربند ایمنی بسته بود یا در آن لحظه کمربند را باز نکرده بود، شاید زنده می‌ماند.

انتهای پیام/