پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | «عیدی» مددجویان کمیته‌امداد واریز شد

«عیدی» مددجویان کمیته‌امداد واریز شد

سرویس اقتصادی - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران خبر داد: عیدی 59 هزار و 86 خانوار تحت حمایت این نهاد به حسابشان واریز شده و قابل برداشت است.

به گزارش فانوس به نقل از ایسنا، محمدرضا شاهجانی از پرداخت عیدی مددجویان معادل یک ماه مستمری آنان خبر داد و با اشاره به اینکه امسال عیدی مددجویان نسبت به سالهای گذشته به موقع پرداخت شد افزود: همچنین مستمری اسفند ماه مددجویان تحت حمایت به مبلغ بیش از  34 میلیارد و 583 میلیون  ریال به حساب سرپرستان خانوارهای تحت حمایت واریز شده است.

شاهجانی یادآور شد: حداقل کمک معیشت ماهیانه پرداختی به خانوارهای تحت حمایت 530  هزار ریال و حداکثر یک میلیون ریال است که معادل کمک معیشت ماهیانه به هریک از خانوارهای مددجو، عیدی اعطا شده است؛ کمک معیشت و عیدی خانوارهای مددجو با هدف تامین هزینه های روزمره و رفع مشکلات پیش روی این خانوارها پرداخت می شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران  با بیان اینکه تمامی خدمات کمیته امداد با هدف بهبود وضعیت معیشتی و توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت اجرا می‌شود،اظهار کرد: این امر ضمن استقلال اقتصادی خانواده‌های نیازمند، موجب خروج آنان از چرخه حمایتی کمیته امداد می‌شود.

شاهجانی گفت: پرداخت کمک معیشت، اعطای کارت درمان، پرداخت هزینه تحصیل دانشجویان و دانش آموزان، پرداخت کمک درمان بیماران صعب العلاج، پرداخت کمک جهیزیه، پرداخت وام کارگشایی، مشاوره فردی و گروهی از جمله خدمات کمیته امداد به مددجویان در طول سال است.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات