پایگاه اطلاع رسانی فانوس | هاشمی: چشم‌های زیادی را تخلیه کردم

به دلیل حوادث چهارشنبه آخر سال

هاشمی: چشم‌های زیادی را تخلیه کردم

سرویس اجتماعی - وزیر بهداشت گفت: در حوزه فعالیت خودم در چشم پزشکی در سال‌های مختلف، در حوادث چهارشنبه آخر سال چشم‌های زیادی را پیوند زدم یا تخلیه کردم.

به گزارش فانوس، سیدحسن هاشمی با اشاره به این که بیمارستان‌ها و اورژانس‌های کشور طبق روال هر سال برای حوادث چهارشنبه آخر سال آمادگی کامل دارند، اما شرط عقل این است که از وقوع حوادث پیشگیری شود و والدین حداقل در این هفته، از فرزندان خود مراقبت کنند، گفت: حوادث چهارشنبه آخر سال ناخواسته نیست، بلکه خواسته و ارادی است و برخی افراد در آستانه عید روانه بیمارستان یا آرامستان می‌شوند و این حوادث برای مردم، فرهنگ و نسل ما، زیبنده نیست.

وزیر بهداشت گفت: باید از جوانان خواهش کنیم که به فکر سلامتی خودشان باشند و اگر فردی توصیه‌ای به والدین می‌کند، به این دلیل است که نوروز را با شادی و نشاط و همراه با خانواده و در آرامش سپری کنند. اما خطر در کمین است و انتظار داریم که از آن چه در رسانه‌ها، صدا و سیما و فضای مجازی به تصویر کشیده می‌شود، عبرت بگیریم.

هاشمی یادآور شد: در حوزه فعالیت خودم در چشم پزشکی در سال‌های مختلف، در حوادث چهارشنبه آخر سال چشم‌های زیادی را پیوند زدم یا  تخلیه  کردم و عده‌ای نیز نابینا شدند.
وی افزود: امیدواریم همه رعایت کنند، با این وجود وزارت بهداشت در آمادگی کامل قرار دارد ولی در بسیاری از موارد که آسیب شدید است، کاری از دست ما بر نمی‌آید.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

 

لینک سریع

#

تبلیغات