پایگاه اطلاع رسانی فانوس | 134 دفتر خدمات مسافرت هوایی لغو مجوز و 209 دفتر تعلیق شدند

134 دفتر خدمات مسافرت هوایی لغو مجوز و 209 دفتر تعلیق شدند

سرویس اقتصادی - مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از لغو مجوز 134 دفتر و تعلیق 209 دفتر خدمات مسافرت هوایی در سال جاری خبرداد.

به گزارش فانوس به نقل از میزان، رضا جعفرزاده با بیان اینکه از این تعداد 67 دفتر خدمات مسافرت هوایی در تهران لغو و 95 دفتر تعلیق و بقیه در شهرستان‌ها بوده است، افزود: وظایف و نوع عملکرد دفاتر خدمات مسافرت هوایی به لحاظ ارتباط مستقیم با مردم بسیار حساس و خدمات شایسته این بخش به خصوص در ایام پیک پروازی، ویژه و سرویس دهی به مردم از نگاه این سازمان پوشیده نیست.

وی اظهار کرد: در بازرسی‌های مستمر و موردی کارشناسان دفتر نظارت بر امور فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات هوانوردی از دفاتر خدمات مسافرت هوایی تهران و شهرستان‌ها مواردی از جمله عدم تمدید ضمانت نامه، عدم توجه به اخطارهای سازمان هواپیمایی کشوری و عدم احراز شرایط راه اندازی پس از تعلیق در مدت تعیین شده محرز و به لغو مجوز 136 دفتر خدمات مسافرت هوایی منجر شد.

جعفرزاده تصریح کرد: در این مورد نیز عدم حضور مدیرعامل و مدیرفنی، تغییر مکان بدون تأیید سازمان هواپیمایی کشوری گرانفروشی به مسافران و صدور بلیت No record (بدون اختصاص صندلی) نیز از جمله عوامل تعیین کننده در لغو و یا تعلیق این دفاتر از ابتدای سال 95 تاکنون به شمار می‌رود.
 
انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات