پایگاه خبری فانوس | خبری تحلیلی اجتماعی فرهنگی سیاسی | مشاور وزیر در امور ایثارگران منصوب شد

در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

مشاور وزیر در امور ایثارگران منصوب شد

سرویس فرهنگی و هنری - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری» را به عنوان مشاور وزیر در امور ایثارگران منصوب کرد.

به گزارش فانوس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن حکم سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری به شرح زیر است:

نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جناب عالی به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر در امور ایثارگران منصوب می شوید.

در بخشی از این حکم، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرده است: 

بی تردید صیانت از آرمان های والای انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس، اهتمام به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف خطیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

در بخش دیگری آمده است: امیدوارم با اتکال به الطاف خداوند متعال، با بهره گیری از پشتوانه تجربی و سوابق مفید، با تعامل حوزه های ذیربط، در پیگیری امور خانواده معظم شهدا و ارائه خدمات به ایثارگران عزیز وزارت متبوع و انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

پیش از این، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مسئولیت هایی همچون رئیس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، مسئول اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش، معاون فرهنگی و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و ... را بر عهده داشته است.

انتهای پیام/

لینک سریع

#

تبلیغات